ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش بهمن موتور
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش بهمن موتور اعلام شد؛ فروش پیکاپ از طریق عاملیت‌ها + جدول آذرماه 1402

در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۰ آذر ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

شرکت بهمن موتور شرایط فروش آذرماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط فروش، مشتریان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های فروش بهمن موتور در سراسر کشور، محصولات این شرکت را خریداری کنند. در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت قابل خریداری توسط مشتریان هستند.

همچنین بخوانید: وانت کارا به پایان خط رسید؛ خداحافظی با نسخه ایرانیزه وانت مزدا

سه خودرو در شرایط فروش گروه بهمن قابل انتخاب توسط مشتریان هستند. این خودروها عبارتند از: وانت کارا تک‌کابین، وانت کارا دوکابین و وانت کاپرا 2. هر سه این خودروها به روش نقدی عرضه شده‌اند، بنابراین بایستی معادل کل قیمت خودرو را در زمان ثبت‌نام به شرکت پرداخت کنید. البته بهمن موتور برای خریداران وانت‌ها سود انصراف سالانه و همچنین جریمه در تأخیر خودرو را نیز درنظر گرفته است. بنابراین اگر از خرید خود منصرف شوید، سود انصراف به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین در صورت تحویل دیرهنگام خودرو، جریمه تأخیر شامل حال شما خواهد شد.

شرایط فروش بهمن موتور

تمامی خودروهای عرضه‌شده در شرایط فروش گروه بهمن با مدل 1402 در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند. همچنین موعد تحویل خودروها هفته دوم بهمن‌ماه 1402 خواهد بود که معادل تقریبی 30 روز کاری است.

جدول شرایط فروش بهمن موتور در آذرماه 1402:

خودرورنگقیمتسود انصرافجریمه تأخیرموعد تحویل
وانت کارا (تک‌کابین)سفید۴۸۱,۰۰۰,۰۰۰17.5% سالانه2.5% ماهانههفته دوم بهمن‌ماه 1402
وانت کارا (دوکابین)۵۱۶,۰۰۰,۰۰۰
وانت کاپرا 2۹۶۳,۲۰۳,۰۰۰

از بین محصولات ارائه‌شده در شرایط فروش بهمن موتور، بیشترین میزان اختلاف قیمت در مورد وانت کاپرا 2 رخ داده است. این خودرو با قیمت تقریبی یک میلیارد و 35 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد که اختلاف حدود 72 میلیون تومانی را نشان می‌دهد. کاپرا 2 درحال‌حاضر ارزان‌ترین پیکاپ دو دیفرانسیل بازار است که به‌صورت صفرکیلومتر در دسترس مشتریان قرار دارد.

اختلاف قیمت دو محصول دیگر یعنی وانت کارا تک‌کابین و دوکابین در بازار و کارخانه کمتر از 40 میلیون تومان است. این دو خودرو به‌زودی از خط تولید گروه بهمن کنار گذاشته خواهند شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی