ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش کشنده فوتون
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش کشنده فوتون 430 اعلام شد + جدول مهرماه 1402

شرکت ایران‌خودرو دیزل شرایط فروش کشنده فوتون 430 را اعلام کرد. در این شرایط، این کشنده با پرداخت سه‌مرحله‌ای عرضه شده است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۵

شرکت ایران‌خودرو دیزل شرایط فروش کشنده فوتون 430 را اعلام کرد. در این شرایط، این کشنده با پرداخت سه‌مرحله‌ای در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. قیمت کشنده فوتون 430 در کارخانه سه میلیارد و 700 میلیون تومان اعلام شده و در بازار نیز چهار میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت دارد. به عبارت دیگر، فاصله قیمت فوتون 430 بین بازار و کارخانه، نیم میلیارد تومان است.

موعد تحویل خودروها در شرایط فروش ایران‌خودرو دیزل، هفته آخر بهمن‌ماه 1402 اعلام شده است. پیش‌پرداخت اول برای شرکت در این شرایط فروش یک میلیارد و 480 میلیون تومان است. دو پیش‌پرداخت دیگر نیز در آذر و دی 1402 به مبلغ تقریبی یک میلیارد و 100 میلیون تومان از مشتری مطالبه می‌شود. سود مشارکت سالانه 12 درصد و سود انصراف سالانه نیز 9 درصد درنظر گرفته شده است. جریمه تأخیر در تحویل خودرو نیز شامل سود مشارکت به علاوه یک درصد جریمه ماهانه خواهد بود.

شرایط فروش کشنده فوتون 430 در مهرماه 1402:

شرایط فروش کشنده فوتون

خودرویی که ایران‌خودرو دیزل به‌عنوان کشنده فوتون 430 می‌فروشد، درحقیقت نسل چهارم کشنده فوتون AUMAN است که از سال 2015 به تولید می‌رسد. ایران‌خودرو دیزل اخیراً تولید نسل پنجم این خودرو، یعنی فوتون H5 را نیز آغاز کرده است. بنابراین نسل چهارم و پنجم کشنده فوتون به‌طور هم‌زمان در ایران‌خودرو دیزل به تولید می‌رسند.

پیشرانه 12 لیتری شش‌سیلندر خطی از برند کامینز وظیفه تأمین قوای فوتون 430 را بر عهده دارد. در بخش انتقال قدرت این کشنده نیز از گیربکس دستی ZF‌ استفاده شده است که 16 دنده به جلو و 1 دنده به عقب دارد.

آفتاب‌گیر داخلی و خارجی، کولر و بخاری، بخاری درجا، کروز کنترل، آینه بغل برقی مجهز به گرمکن
چراغ جلو LED، چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب، سانروف برقی، بوق بادی و برقی، دکمه استارت روی موتور، قفل عرضی دیفرانسیل، بادگیر سقف و جانبی کابین و سیستم ترمز مجهز به فیلتر رطوبت‌گیر امکانات این کشنده را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی