ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

طرح تبدیل حواله دیگنیتی
قیمت و شرایط فروش خودرو

طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2 از سوی بهمن موتور اعلام شد + جدول بهمن‌ماه 1402

در طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2،‌ متقاضیان می‌توانند به‌جای دو کراس‌اوور بهمن‌ موتور، سدان محبوب این شرکت را دریافت کنند.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۵

شرکت بهمن موتور برای متقاضیان خرید دیگنیتی و فیدلیتی از سامانه یکپارچه، طرح تبدیلی را درنظر گرفته است. در طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2،‌ متقاضیان می‌توانند به‌جای دو کراس‌اوور بهمن موتور، سدان محبوب این شرکت را دریافت کنند. این شرایط از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه، 24 بهمن 1402، برقرار شده است و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. این طرح تبدیل برای متقاضیان خرید دیگنیتی و فیدلیتی از سامانه یکپارچه با موعد تحویل زمستان 1402 اعلام شده است.

طرح تبدیل حواله دیگنیتی و فیدلیتی به ریسپکت 2، بهمن 1402:

خودروقیمترنگمدلتریم داخلیسود انصرافجریمه تأخیرموعد تحویل
ریسیکت تیپ 21,084,000,000سفید، مشکی1403مشکی0 درصد ماهانه3 درصد ماهانههفته آخر خرداد 1403

با توجه به اینکه خودروهای اعلامی این بخشنامه در سال 1403 و با مدل 1403 تحویل داده می‌شوند، کلیه هزینه‌های قانونی براساس نرخ سال جدید محاسبه خواهد شد. این هزینه‌ها شامل بیمه، پلاک‌گذاری، مالیات و مالیات بر ارزش افزوده هستند؛ بنابراین ممکن است در زمان تحویل خودرو، هزینه‌های بیشتری از متقاضیان دریافت شود. همچنین بهمن موتور اعلام کرده که ظرفیت محصول اعلامی محدود است و پس از پایان ظرفیت، ثبت‌نام نیز به اتمام خواهد رسید.

طرح تبدیل حواله دیگنیتی

ریسپکت تیپ 2 نسخه جدید این خودرو است که اکنون جایگزین ریسپکت پرایم معمولی شده. در این خودرو دو آپشن جدید کلاستر دیجیتال و اهرم تعویض دنده الکترونیکی نصب شده است. سایر مشخصات و امکانات این خودرو نیز همانند ریسپکت تیپ 1 است.

کندی فراخوان بهمن موتور در مورد ثبت‌نام کنندگان سامانه یکپارچه باعث اعتراض این گروه از خریداران شده است. همچنین بهمن موتور طی آخرین دور عرضه محصولات خود، قیمت هر دو کراس‌اوور فیدلیتی و دیگنیتی را افزایش داد. این مسئله نیز موجب دور دیگری از اظهارنظرها و اعتراض‌ها به بهمن موتور شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی