ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش کی ام سی T8
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش کی ام سی T8 ویژه شب یلدا 1402 منتشر شد + جدول

کرمان موتور شرایط فروش کی ام سی T8 ویژه شب یلدا را اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۳۰ آذر ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

شرکت کرمان موتور شرایط فروش کی ام سی T8 ویژه شب یلدا را اعلام کرد. در این شرایط فروش پیکاپ فوق با موعد تحویل 15 روزه در اختیار مشتریان قرار دارد. این شرایط فروش از روز شنبه دوم دی‌ماه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند تا پانزدهم دی‌ماه برای خرید این پیکاپ و بهره‌مندی از شرایط فروش کرمان موتور اقدام کنند.

همچنین بخوانید: مشخصات فنی و آپشن‌های پیکاپ جک KMC T8 کرمان موتور

قیمت این پیکاپ از سوی کرمان موتور یک میلیارد و 650 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. البته مشتریان می‌توانند این پیکاپ را با اقساط ۱۸، ۲۴، ۳۰ و ۳۶ ماهه خریداری کنند.

در طرح فروش ۱۸ ماهه، پیش پرداخت ۵۵۰ میلیون بوده و اقساط به صورت ماهیانه ۳۰ میلیون تومان است. برای یک ماه پس از آخرین قسط نیز یک چک به مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان از مشتریان دریافت می شود.

جدول شرایط فروش کی ام سی T8 ویژه شب یلدا 1402:

شرایط فروش کی ام سی T8

پیش پرداخت طرح ۲۴ ماهه مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان است و اقساط ماهیانه نیز ۲۰ میلیون تومان لحاظ شده است. برای بیست و پنجمین ماه (یک ماه پس از اتمام اقساط) هم یک فقره چک به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان دریافت می شود. در این طرح به عنوان خدمات ویژه، سرویس ادواری رایگان تا ۲۰ هزار کیلومتر برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

طرح ۳۰ ماهه با پیش پرداخت ۷۵۰ میلیونی و اقساط ماهیانه ۱۵ میلیونی همراه است. چک تسویه حساب (یک فقره چک به تاریخ یک ماه پس از آخرین قسط) هم برای این طرح، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان است. در طرح ۳۰ ماهه، به عنوان خدمات ویژه، سرویس ادواری رایگان تا پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر برای مشتریان لحاظ شده است.

آخرین طرح اقساطی موجود برای خرید این خودرو نوع ۳۶ ماهه آن است. در این طرح، مبلغ پیش پرداخت، اقساط ماهیانه و چک تسویه حساب (به تاریخ یک ماه پس از آخرین قسط) به ترتیب ۸۵۰، ۱۰ و ۴۵۰ میلیون تومان است. سرویس های ادواری رایگان تا ۶۰ هزار کیلومتر نیز از دیگر ویژگی های جذاب طرح ۳۶ ماهه محسوب می‌شود. قطعا وجود این سرویس‌ها برای مشتریان، رضایت خاطر فراوانی را به همراه خواهد داشت.

جشنواره یلدایی

متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به سایت فروش کرمان موتور مراجعه نمایند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی