ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیش فروش تارا V1 پلاس
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط پیش‌فروش تارا V1 پلاس ویژه آبان‌ماه 1402 اعلام شد + جدول

ایران‌خودرو شرایط پیش‌فروش تارا V1 پلاس ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه را اعلام کرد.

ایران‌خودرو شرایط پیش فروش تارا V1 پلاس ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه را اعلام کرد. در این شرایط متقاضیان با اولویت زمستان 1402، قادر به ثبت‌نام و خرید خودرو هستند. ایران‌خودرو برای این گروه از متقاضیان پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرده است. علاوه‌براین، اسامی این افراد در سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو قابل مشاهده خواهد بود.

البته ثبت‌نام در این شرایط اجباری نیست، بلکه متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل نسبت به پیش‌خرید تارا V1 پلاس اقدام کنند. شرایط پیش فروش تارا V1 پلاس از روز پنجشنبه، 18 آبان‌ماه 1402 آغاز شده است و تا روز یکشنبه، 5 آذرماه 1402 در اختیار متقاضیان خواهد بود.

مشتریان برای شرکت در شرایط پیش فروش تارا V1 پلاس دو انتخاب دارند. آن‌ها می‌توانند اتومبیل خود را در اسفندماه 1402 تحویل بگیرند. برای این کار آن‌ها بایستی 40 درصد قیمت فعلی محصول معادل 232 میلیون تومان را به حساب شرکت واریز کنند. سود مشارکت 13 درصدی و سود انصراف 10 درصدی برای این بخش از شرایط پیش‌فروش درنظر گرفته شده است. مابقی قیمت خودرو نیز در زمان صدور دعوت‌نامه از مشتریان اخذ خواهد شد.

شرایط پیش فروش تارا V1 پلاس در آبان‌ماه 1402:

خودروپیش‌پرداختموعد تحویلرنگ‌های قابل عرضهسود انصرافسود مشارکت
تارا V1 پلاس232,048,300اسفندماه 1402سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، آبی رویال، آبی کبود، خاکستری و نقره‌ای10 درصد13 درصد
203,042,300فروردین‌ماه 140311 درصد14 درصد

راه دوم پیش روی مشتریان برای شرکت در شرایط پیش‌فروش تارا، تحویل خودرو در فروردین‌ماه 1403 است. طی این روش، مشتریان بایستی 35 درصد از قیمت خودرو را که معادل تقریبی 203 میلیون تومان است، به شرکت ارائه دهند. در صورت انتخاب این بخش از شرایط پیش‌فروش، سود مشارکت 14 درصدی و سود انصراف 11 درصدی شامل حال مشتریان خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید، قیمت خودرو در شرایط پیش‌فروش غیرقطعی است. ایران‌خودرو نیز این مسئله را در بخشنامه‌های پیش‌فروش خود به مشتریان متذکر می‌شود. رنگ‌های قابل انتخاب برای تارا V1 پلاس نیز شامل سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، آبی رویال، آبی کبود، خاکستری و نقره‌ای هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی