ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S اعلام شد + جدول دی 1402

سایپا شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S را اعلام کرد. این شرایط ویژه دور جدید عرضه خودرو در سامانه یکپارچه است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۵ دی ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

سایپا شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S را برای دی‌ماه 1402 اعلام کرد. این شرایط ویژه دور جدید عرضه خودرو در سامانه یکپارچه است. طی این مرحله دو محصول ساینا اس تیپ DA و شاهین اتوماتیک در اختیار متقاضیان قرار گرفته بودند. البته سایپا یکبار پیش از این، شرایط فروش خود را پیش از اجرایی شدن لغو کرده بود. اکنون بار دیگر این شرایط در دسترس متقاضیان قرار گرفته است.

همچنین بخوانید: شرایط فروش سایپا لغو شد؛ عرضه شاهین اتوماتیک و ساینا S در زمانی دیگر!

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S از نوع فوری است، بنابراین متقاضیان در این شرایط باید تمامی وجه مورد نیاز را در یک مرحله پرداخت کنند. همچنین خودروها تنها در رنگ سفید در اختیار متقاضیان قرار گرفته‌اند. موعد تحویل خودروها نیز 90 روزه اعلام شده است. سایپا در تاریخ 13 دی‌ماه 1402، برای اطلاع‌رسانی متقاضیان به آن‌ها پیامک شرکت در این شرایط را اعلام کرده است.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا S دی ماه 1402:

خودروقیمترنگموعد تحویل
شاهین اتوماتیک641,718,000سفید90 روزه
ساینا S تیپ DA323,757,000

شاهین اتوماتیک و ساینا اس تنها خودروهایی هستند که سایپا در حال حاضر با شرایط فوری آن‌ها را عرضه کرده است. این دو خودرو شرایط متفاوتی را در بازار تجربه می‌کنند. ساینا S محصول پرطرفداری به حساب می‌آید اما به دلیل افزایش قیمت قدم به قدم، اکنون جذابیت کمتری برای سرمایه‌گذاری دارد. دیگر خودرو این شرایط یعنی شاهین اتوماتیک، همچنان در جذب طرفداران ناموفق است. افزایش اختلاف قیمت شاهین اتوماتیک با تارا اتوماتیک در بازار آزاد، نشان‌دهنده علاقه بیشتر مشتریان به خرید تارا اتوماتیک در مقایسه با نسخه اتوماتیک شاهین است.

شرایط فروش شاهین اتوماتیک و ساینا اس

با این حال هر دو خودرو این شرایط فروش طی روزهای گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. قیمت ساینا اس که برای مدت‌ها در محدوده 350 میلیون تومان ثابت باقی مانده بود، اکنون به محدوده 380 میلیون تومان رسیده است. شاهین اتوماتیک نیز پس از یک افت قیمت اولیه، اکنون با نرخ 725 میلیون تومان در بازار مبادله می‌شود.  

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی