ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش تیگارد X35
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش تیگارد X35 اعلام شد + جدول مهرماه 1402

شرکت سانیار موتور پارسیان که با برند تیگارد موتور در بازار ایران فعالیت می‌کند، شرایط فروش تیگارد X35‌ را برای مهر 1402 اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۰

شرکت سانیار موتور پارسیان که با برند تیگارد موتور در بازار ایران فعالیت می‌کند، شرایط فروش اقساطی تیگارد X35‌ را برای مهر 1402 اعلام کرد. در شرایط فروش تیگارد X35، این خودرو با قیمت یک میلیارد و 250 میلیون تومان به مشتریان عرضه شده است. این شرایط ویژه عرضه از طریق سامانه یکپارچه خواهد بود.

مشتریان می‌توانند با ارائه پیش‌پرداخت 650 میلیون تومانی، تیگارد X35 را به روش اقساطی خریداری کنند. مابقی قیمت خودرو نیز در اقساط 12 الی 60 ماهه از مشتریان دریافت می‌شود. مبلغ هر قسط نیز با توجه به مدت آن‌ها متغیر است. همچنین در صورت خرید خودرو با پرداخت یک‌ساله، اقساط آن بدون کارمزد خواهد بود.

شرایط فروش تیگارد X35 در مهرماه 1402:

خودروقیمتمبلغ پیش پرداختتعداد اقساطمبلغ اقساط
تیگارد X35یک میلیارد و 250 میلیون تومان650 میلیون تومان12 ماهه50 میلیون تومان
24 ماهه32 میلیون و 300 هزار تومان
36 ماهه24 میلیون و 200 هزار تومان
48 ماهه20 میلیون و 20 هزار تومان
60 ماهه18 میلیون تومان

رنگ‌های موجود در شرایط فروش تیگارد X35 شامل سفید، مشکی و نقره‌ای است. تنها روش موجود برای ثبت‌نام در این شرایط، اقدام از طریق سامانه یکپارچه است. مطابق رویه فروش‌های اقساطی، سند خودرو تا پایان مدت اقساط در رهن شرکت خواهد ماند. قابلیت صلح و سود مشارکت برای این شرایط فروش نیز درنظر گرفته نشده است.

بیمه بدنه خودرو تا پایان دوره اقساط بر عهده مشتری خواهد بود. همچنین برای اقساط به‌صورت ماهانه از مشتری چک دریافت خواهد شد. درصورتی‌که مدت اقساط از 12 ماه بیشتر شود، اقساط هر سه ماه در قالب یک چک از مشتری دریافت می‌شود. همچنین امکان افزایش مبلغ پیش‌پرداخت و کاهش مبلغ اقساط برای مشتریان وجود دارد. موعد شروع اقساط 30 روز پس از تحویل خودرو به مشتری است. مشخصات فنی، آپشن‌های خودرو و سایر مشخصات ظاهری مطابق با کاتالوگ موجود در وب‌سایت رسمی شرکت به نشانی www.tigardmotor.com هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی