ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش وانت نیسان
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان اعلام شد [خرداد 1403]

سایپا شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان را در خرداد 1403 اعلام کرد. این بخشنامه به صورت نقدی با موعد تحویل فوری است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۴۵

سایپا شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان را در خرداد 1403 اعلام کرد. در بخشنامه فروش این شرکت، وانت نیسان تک‌سوز آپشنال نقدی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بخشنامه فروش وانت نیسان از ساعت 10 صبح سه‌شنبه 29 خرداد 1403 در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

این بخشنامه فروش دو نکته جالب دارد. نکته جالب اول ارائه وانت نیسان در رنگ سفید است. انتظار داریم مخاطبان از وانت نیسان سفیدرنگ استقبال کمتری بکنند؛ بنابراین ثبت‌نام وانت نیسان در رنگ سفید با موفقیت بیشتری برای مصرف‌کنندگان واقعی همراه خواهد بود.

نکته دوم این بخشنامه فروش عرضه وانت نیسان با مدل سال قبل است. نسخه‌های وانت نیسان عرضه‌شده در این بخشنامه مدل 1402 هستند؛ بنابراین سایپا برای متقاضیان تخفیف 4 درصدی قیمت پایه را در نظر گرفته است. اگر به‌ خاطر داشته باشید، سایپا سال گذشته شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید را نیز اجرا کرده بود. به نظر می‌رسد خودروهایی که از شرایط فروش سال قبل بدون متقاضی باقی مانده‌اند، اکنون در قالب شرایط فروش عید قربان به متقاضیان عرضه شده‌اند.

شرایط فروش وانت نیسان ویژه عید قربان، خرداد 1403:

خودروقیمتتخفیف افت مدلرنگمدلموعد تحویل
نیسان تک‌سوز آپشنال SVD5,602,320,000معادل 4 درصد قیمت پایه خودروآبی1402فوری
سفید
شرایط فروش وانت نیسان

وانت نیسان در ایران خودرویی دیرپا است و بایستی سال‌ها پیش از خط تولید خارج می‌شد. این خودرو هیچ‌کدام از پارامترهای خودروهای امروزی، مانند مصرف سوخت اقتصادی، راندمان مناسب،‌ راحتی و ایمنی، را در اختیار راننده نمی‌گذارد. بااین‌حال به‌دلیل محدودیت‌های بازار ایران و هزینه نگهداری کمتر نسبت به خودروهای مشابه، همچنان مشتریان به خرید آن علاقه نشان می‌دهند. بهمن موتور اخیراً در نمایشگاه خودرو شیراز 1403 یک کامیونت کوچک را معرفی کرد که می‌تواند جایگزین مناسبی برای وانت نیسان شناخته شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی