موبایل‌هایی که با کمتر از 5 میلیون تومان می‌توانید بخرید

موبایل‌هایی که با کمتر از 5 میلیون تومان می‌توانید بخرید

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خرید یک اسمارت فون به صرفه و در عین حال مدرن و امروزی اگر دغدغه همه ما نباشد، حداقل دغدغه نیمی از مردم ایران است. آن هم با قیمت‌های کنونی بازار و بالا پایین‌های نرخ ارز و ... همه این‌ها بر قدرت خرید تاثیر گذاشته است. با این حال، تلفن همراه یک کالای مصرفی در کشور است که نمی‌توان روی آن را قلم گرفت یا از زندگی‌ها حذف کرد. به یمن تکنولوژی خیلی چیزها تغییر کرده است. سخن را کوتاه کنیم و به قول دیروزی‌ها، به سراغ اصل مطلب برویم. به نظر شما با کمتر از ۵ میلیون تومان چه گوشی‌های هوشمندی می‌توان صاحب شد؟ در این یادداشت کوتاه سعی کردیم با توجه به آگهی‌های سایت دیوار و محدود کردن فیلتر قیمت گوشی موبایل در کمتر از ۵ میلیون تومان به معرفی چند مورد از آن‌ها بپردازیم.

تا یک میلیون تومان

از گوشی‌های کم قیمت شروع کنیم؛ به هر حال هستند کسانی که به دنبال تلفن همراه دوم یا اصلا به هر دلیل به دنبال گوشی ارزان قیمت باشند. البته باید دقت کنید در این رنج قیمت حتما موبایل‌های کارکرده پیدا خواهید کرد. پس چه بهتر که قبل از تصمیم و خرید نهایی، به وبلاگ سایت دیوار در جهت خواندن یادداشت‌های راهنمای خرید گوشی دست دوم و معامله امن رجوع کنید.

خب، با کمتر از یک میلیون تومان در سایت دیوار می‌توانید هواوی Y5، G630، سامسونگ S5، S7، J5 2016 و J1 خریداری کنید. دقت داشته باشید این‌ها، اسمارت‌ فون‌هایی هستند که در این سایت با چنین قیمتی آگهی‌های بیشتری به خود اختصاص داده‌اند. برای مثال قیمت موبایل j5 2016 در یک آگهی ۷۵۰ هزار تومان و در آگهی دیگر ۸۷۰ هزار تومان عنوان شده  است. همچنین در دو مورد دیگر J1 هر دو در حد نو و با تست سلامت ۹۰۰ و ۹۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

یک تا سه میلیون تومان

با یک تا سه میلیون تومان، می‌توانید اغلب میان‌رده‌های در حد نو یا حتی آکبند سامسونگ را صاحب شوید. A7، J7 prime، S6 و J5 pro در دیوار بیشترین آگهی‌های خرید موبایل با کمتر از سه میلیون تومان را به خود اختصاص داده‌اند. مثلا A7 2017 در این سایت در یک آگهی دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. البته نباید از کنار هوآوی و حتی آیفون‌های آگهی شده نیز به سادگی گذشت. برای مثال هواوی Y5 prime 2018 آکبند و کاملا نو در سایت دیوار یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد است.

سه تا پنج میلیون تومان

آیفون ۶، آیفون ۶ اس، سامسونگ S7 Edge، A8 plus 2018 و شیائومی Mi 8 Se، گوشی‌های هوشمندی هستند که با قیمت‌هایی میان سه تا پنج میلیون تومان در سایت دیوار در اکثر آگهی‌ها به چشم می‌خورند؛ به خصوص آیفون ۶ و دیگر اعضای خانواده آن مانند ۶ اس و پلاس و ... به عنوان مثال خرید گوشی موبایل آیفون ۶s 64 در این سایت در یک آگهی با ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و در آگهی دیگر با ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. البته در یک مورد نیز همین مدل، سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، آن هم به دلیل زدگی کوچکی که در قسمت سمت چپ دیده می‌شود.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato