علی بابا با بالاترین امتیاز، لوح تقدیر همایش رضایتمندی مشتری را دریافت کرد

علی بابا با بالاترین امتیاز، لوح تقدیر همایش رضایتمندی مشتری را دریافت کرد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

علی بابا به عنوان مطرح‌ترین استارت‌آپ حوزه گردشگری، لوح تقدیرطلایی «همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد حمایت از کالا و خدمات ملی» را با بالاترین امتیاز از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان دریافت کرد.

این لوح طلایی، طی مراسمی که شب چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد از طرف انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به علی بابا ارائه شد.

این لوح و تقدیرنامه براساس بررسی شاخص‌های ۱۷ گانه کیفیت، مانند رعایت ضوابط تعیین و اعلام قیمت کالا و خدمات برای مصرف کننده، انطباق ضوابط تعیین شده با ضوابط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، شفافیت در اعلام و درج کالا و خدمات ارائه شده، ایجاد شبکه ارتباطی مناسب برای مشتریان و دارا بودن نظام مدون، کارآمد و اجرایی واحد رسیدگی به شکایات و نظارت مصرف کنندگان (CRM) به علی بابا تعلق گرفته است.

علی بابا به عنوان رتبه یک فروش بلیط سفر به دلیل ارائه خدمات شایسته‌ای چون، پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط تیم ۲۴۷ نفره، امکان استرداد مبلغ پرداختی در صورت لغو سفر و... توانسته است به انتخاب اول مسافران برای خرید بلیط سفر تبدیل شود و لوح تقدیر همایش سراسری رضایتمندی مشتری را با بالاترین امتیاز دریافت کند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato