اسنپ فود همراه شما در ماه رمضان

اسنپ فود همراه شما در ماه رمضان

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اسنپ فود، سامانه سفارش آنلاین غذا است. بخشی از درآمد سفارش‌های ماه رمضان اسنپ فود، صرف امور خیریه خواهد شد.

اسنپ فود، سامانه آنلاین سفارش غذا، با ارائه خدمات مختلفی مانند سوپر مارکت، شیرینی‌فروشی و کافه، علاوه بر رستوران‌ها در تلاش است تا جنبه‌های مختلف زندگی را آسان‌تر کند.

اسنپ فود در ماه رمضان

اسنپ فود همواره در کنار شما است و می‌توانید در ماه مبارک رمضان، افطار و شام خود را سفارش دهید. اگر مسافر هستید، عذر شرعی دارید یا به هر دلیل دیگری توفیق روزه گرفتن ندارید، می‌توانید در طول روز غذای خود را از طریق اسنپ فود سفارش دهید.

مشاهده رستوران‌های باز

سفارش افطار و شام

ضیافت افطار در پیش دارید؟ اسنپ فود در کنار شما است تا ضمن سفارش افطاری و شام، با استفاده از سرویس سوپرمارکت و شیرینی، سایر اقلام ضیافت خود را سفارش دهید.

همکاری اسنپ فود و جمعیت امام علی (ع)

اسنپ فود حال و هوای رمضان را به سرویس‌های خود آورده است. اگر امسال توفیق نیافته‌اید روزه بگیرید، می‌توانید در طول روز از اسنپ فود سفارش دهید. بخشی از درآمد سفارش‌های پیش از افطار شما، از جانب اسنپ فود به جمعیت امام علی (ع) اهدا خواهد شد. البته شما هیچ هزینه اضافه‌ای نمی‌پردازید.

جمعیت امام علی (ع)، سازمانی مردمی و کاملا مستقل است که هر ساله با برگزاری طرح کوچه گردان عاشق در ماه مبارک رمضان، مایحتاج یک ماهه هزاران خانواده محروم را تامین می‌کند.

اسنپ فود برای دومین سال متوالی در آیین کوچه گردان عاشق شرکت می‌کند و با اهدای ۵ درصد از مبلغ هر سفارش پیش از افطار شما به جمعیت امام علی، بدون آن که هزینه اضافه بپردازید، در تامین هزینه‌های این طرح خیریه مشارکت می‌کند.

برای مشاهده‌ی لیست رستوران‌های اطراف خود کلیک کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato