گوگل یک پیام خیلی مهم برای شما دارد؛ کسب و کار خودتان را همین امروز در نقشه گوگل اضافه کنید [رپورتاژ آگهی]

گوگل یک پیام خیلی مهم برای شما دارد؛ کسب و کار خودتان را همین امروز در نقشه گوگل اضافه کنید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

 جای کسب و کار شما در نقشه گوگل خالیست

نقشه گوگل امروزه به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزارها به منظور مکان یابی در نسل جدید وسائل ارتباطی شناخته می شود. با استفاده از نقشه گوگل میتوانید به هر مکان ثبت شده در اطراف خود دسترسی پیدا کنید. کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان برای پیدا کردن موقعیت یک کسب و کار (هتل، رستوران، کلینیک، آرایشگاه، باشگاه و ...)، انتخاب مسیر و حتی رانندگی در سفر از این ابزار استفاده می کنند.

بر اساس آمار منتشر شده، میزان محبوبیت نقشه گوگل (Google Map) به شدت رو به افزایش است و اکثر کاربران از نقشه گوگل برای پیدا کردن و دسترسی به اطلاعات محلی کسب و کارها، بر روی تلفن های هوشمند خود استفاده می کنند.

در همین راستا شرکت گوگل، سرویسی را به نام see inside راه اندازی کرده است که به کمک آن، شما می توانید در زمان جست و جوی یک کسب و کار و یافتن آن در نتایج جستجو و یا بر روی نقشه گوگل، از نزدیک داخل آن محل را هم ملاحظه کنید.

این قابلیت که به تور مجازی گوگل معروف است در واقع امکان گشت و گذار ۳۶۰ درجه را در داخل محیط یک کسب و کار فراهم می کند و به مخاطبین امکان می‌دهد به صورت مجازی در داخل محل کسب و کار قدم بزنند. تکنولوژی مذکور از یک سری تصاویر پانوراما بسیار باکیفیت بهره می برد و خدمتی است که انحصاراٌ توسط عکاسان مورد تایید گوگل به صاحبان کسب و کارها ارائه می شود.

استفاده از تور مجازی گوگل، چگونه در رشد کسب و کار شما کمک تان خواهد کرد؟

وجود تور مجازی گوگل با پوشش دادن تمامی ابعاد و زوایای محیطی، باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می‌گردد و تصمیم گیری برای انتخاب را سریعتر می‌کند. گوگل رتبه نخست جستجوهای محلی را داراست و آمارهای گوگل تایید می کنند که ۶۲% کسانی که در اینترنت به دنبال هتل یا رستوران می گردند، از موتور جستجوگر گوگل و به خصوص نقشه گوگل استفاده می کنند. (البته این آمار ممکن است در ایران بالاتر از این رقم هم باشد.)

همچنین طبق آمارهای رسمی منتشر شده از سمت خود گوگل، میزان جذب مشتری در کسب و کارهای مجهز شده به تور مجازی گوگل می تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد.

دیجی لوک به عنوان مجری تور مجازی گوگل در سراسر ایران، آماده است تا کسب و کارهای ایرانی را مطابق با استانداردهای گوگل، مجهز به این ابزار جذاب و منحصر به فرد نماید و قصد دارد با کمک شما تصویر دیجیتالی بهتری از کسب و کارهای ایرانی برای جهانیان ایجاد کند.

لطفا برای کسب اطلاعات تکمیلی از کارشناسان دیجی لوک (و دریافت کاتالوگ) با شماره ۸۸۵۰۰۰۰۶ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

برای مشاهده برخی از پروژه های اجرا شده در ایران (توسط دیجی لوک) لطفا بر روی این لینک http://blog.360digilook.ir کلیک نمایید.

 www.360digilook.ir

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato