عمل سند باکس گوگل در موتور جستجو گوگل

عمل سند باکس گوگل در موتور جستجو گوگل

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

قبل از هر چیز باید بگوییم بر اساس تحقیقات در هر دقیقه ۳۸۰ سایت جدید ساخته می شود که با گذشت زمان، تعداد سایت های جدید بیشتر از این هم خواهد شد. گوگل تمامی سایت های جدید را در دسترس کاربران قرار نمی دهد و آنها را به راحتی در نتایج اولیه قرار نخواهد داد. افرادی که به سئو علاقه مند هستند و یا در این زمینه دارای تخصص می باشند حتما تا کنون با اصطلاح گوگل سند باکس برخورد کرده اند. در سال ۲۰۰۴ متخصصین سئو دریافتند که سایت های تازه طراحی شده با اینکه تمام نکات سئویی در آنها رعایت شده است در نتایج اولیه گوگل قرار نمی گیرند در حالی که در دیگر موتورهای جستجو مانند یاهو و بینگو و...این رتبه بندی از ابتدا به درستی صورت می گیرد. می توان گفت که سند باکس گوگل در اصل هنگامی که سایت شما با یک دامنه جدید وارد فضای موتور جستجوی گوگل می شود، تا مدتی نامعین رفتار سایت شما را از نظر محتوایی و فعالیتی مورد بررسی قرار می دهد.

 بازه ی زمانی گوگل سند باکس

هنگامی که این دوره آزمایش توسط موتور جستجوی گوگل اعمال گشت و گوگل از محتوای سایت شما، لینک های معتبر موجود در سایت و دیگر مواردی که به اعتبار سایت می افزاید، اطمینان حاصل کرد، از گوگل سند باکس خارج می شود و سایت شما در نتایج اولیه گوگل قرار می گیرد. قرار گرفتن در سند باکس گوگل دارای بازه زمانی مشخصی نیست. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گوگل سند باکس به سایت ریراکو سئو مراجعه کنید و از مقالات تخصصی ما درباره طراحی سایت و سئو بهره مند گردید.

نقش سئو در تجارت شما

گفتنی است برای رونق یافتن هر تجارتی در دنیای وب نیاز است تا در ابتدا طراحی وب سایت صورت گیرد و بعد از آن این وب سایت ها توسط کاربران بازدید شوند. بهترین راهکار برای دیده شدن وب سایت شما، بهینه سازی سایتتان است. بهینه سازی سایت در موتور جستجوی گوگل یا همان سئو به شما کمک می کند تا سایت شما در صفحه اولیه نتایج جست و جوی گوگل قرار بگیرد و همچنین رتبه بندی و بازدید سایت شما افزایش یابد. شما برای بهینه سازی سایت خود نیاز به یک مشاوره سئو دارید.

وظیفه مشاور سئو نسبت به کارفرما

مشاور سئو باید بهترین راهکارها را با توجه به شرایط سایت شما، برای شما در نظر بگیرد. مشاور و متخصص سئو باید پس از بررسی رقبا و آنالیز سایت بهترین راهکار هایی که نتیجه تجربیات و تخصص او است، را برای بهینه سازی سایت، به کارفرما ارائه بدهد. نکته بسیار مهم این است که موتورهای جستجوی گوگل به صورت مداوم در حال به روز رسانی الگوریتم های خود می باشد به همین دلیل مشاور سئو باید تمامی اطلاعات خود را به روز رسانی کند. اگر شما نیاز به مشاوره سئو دارید می توانید با مشاوران سئو شرکت ریراکو تماس بگیرید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato