ریشه یابی دلیل اسقتبال مشتریان از چری تیگو5 مدیران خودرو در بازار فروش

ریشه یابی دلیل اسقتبال مشتریان از چری تیگو5 مدیران خودرو در بازار فروش

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در تمامی نقاط جهان تب میل خرید خودروهای شاسی بلند به سرعت در حال افزایش است و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. ایرانی ها کراس اوورهای با بدنه تنومند و ارتفاع بالا را دوست دارند و همواره مشتاق آن بوده اند، نمونه های موفق از اینگونه کراس اوورها هیوندای سانتافه بود که در چند سال اخیر به پر فروش ترین خودروی وارداتی ایران بدل شده بود.. همین دیدگاه در بین خودروهای عرضه شده توسط مدیران خودرو نیز وجود دارد و اولین محصول کراس اووری که دارای بدنه بزرگ و تنومند بود یعنی خودروی تیگو۵ که در سال ۱۳۹۴ وارد بازار شد توانست نظر مخاطبان خود را جذب کند. بسیاری افراد به لحاظ ابعاد و اندازه، تیگو ۵ را نمونه ای مشابه با خودروهای کره ای، البته با قیمتی اقتصادی تر میدانند.

در همان ارزیابی های اولیه ، تیگو۵ نظر بسیاری را به سمت خود جلب کرد و امید موفقیت در بازار را نوید داد. این خودرو محصولی است که در بازار دیگر کشورها نیز توانست موفقیت قابل قبولی را کسب کند.

بدنه جادار و مستحکم که در تست های مختلف ایمنی به خوبی قدرت خود را نشان داده در کنار آپشن های متعدد ایمنی و رفاهی را متوان از مشخصه های بارز این خودرو دانست.

تیگو5

امروزه می توان نمونه های از تیگو۵ را در بازار با کارکردهایی معادل ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزار کیلومتر یافت که کاملا سالم و مورد رضایت مشتریان هستند. تیگو۵، یک شاسی بلند بزرگ، مستحکم و جا دار خانوادگی با طراحی مناسب و مطابق میل مشتریان ایرانی است که فروش بیش از ۵۰.۰۰۰ دستگاه این خودرو از ابتدای ورود آن به بازار تا کنون گواه رضایت مندی بالای مشتریان از آن است. این خودرو در زمره پر فروش ترین ها و موفق ترین های سگمنت خود قرار دارد.

تیگو۵ در ایران دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفته است که یکبار جراحی جزئی بیرونی و بار دیگر جراحی جزئی داخل. هر چند تغییرات اندکی بر روی این خودرو اعمال شده اما نتیجه این تغییرات کاملا قابل قبول است.

شرکت مدیران خودرو همواره به مقوله نیازها و خواسته های بازار توجه ویژه ایی داشته و متناسب با آن مدلهای به روز شده و جدید محصولات خود را راهی بازار می کند تا در کنار سیستم بهبود و ارتقاء کیفی مشتریان خود را نیز راضی نگاه دارد و نشان دهد که به خواسته های آنها توجه ویژه ای دارد. تیگو۵ نیز محصولی است که همواره از این اصل تبعیت میکند و توانسته جایگاه خود را تثبیت نماید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato