تجربه‌ی جذاب سفارش اینترنتی کیک خانگی

تجربه‌ی جذاب سفارش اینترنتی کیک خانگی

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کیک! واژه‌ای که با خودش عطر و بو می‌آورد. مزه‌اش را زیر زبان‌مان حس می‌کنیم. کیک می‌تواند صبحانه و عصرانه‌ی ما را هیجان‌انگیز کند. آن را با خودمان به مهمانی می‌بریم. برای دورهمی‌های دل‌انگیزمان این دسر پرطرفدار را سفارش می‌دهیم. باوجود کیک، جشن‌تولدمان را رنگی‌تر و خاطره‌انگیزتر می‌کنیم.

خیلی‌ها به‌دنبال سفارش آنلاین کیک از جایی هستند که خیال‌شان از کیفیت راحت باشد. جایی که کیک تازه و بهداشتی تحویل دهد و برای مشتری ارزش زیادی قائل شود؛ جایی مثل «کیکِ خونه».

مدت‌ها بود که بعضی از شرکت‌ها دوست داشتند در جلسه‌های سازمانی، با کیک خانگی و باکیفیت از همکاران پذیرایی کنند. داستان «کیک‌خونه» از همین‌‌جا شروع شد. اکنون جذاب‌ترین و البته خوشمزه ‌ترین کیک خانگی را می‌توانیم از «کیک‌خونه» بخریم.

سال ۱۳۹۳ بود که «کیک‌خونه» برای پر کردن جای خالی مزه‌ی کیک خانگی در مراسم رسمی سازمانی شروع به کار کرد. تجربه‌ی خانم امینه ملک‌حسینی در حوزه‌ی صنایع و مدیریت در کنار مزه‌ی عالی کیک‌های خانم فاطمه طوفان، شروع دلپذیری برای «کیک خونه» رقم زد.

برگ برنده‌ی این همکاری، مواداولیه‌ی باکیفیت و اسلایس‌های کیک خوشمزه‌ای بود که با سلیقه و نظم بسته‌بندی می‌شد. زمانی که آقای یاشار نظمی به گروه «کیک خونه» پیوست، کارگاه کوچک و دنج آنها راه‌اندازی شد.

کسب‌وکاری که اسلایس‌های خوشمزه‌ی کیک را به دست کسب‌وکارها و سوپرمارکت‌های بزرگ می‌رساند، خیلی زود شروع به تولید کیک‌های بزرگ کرد. کیک شکلاتی، نسکافه، کره‌ای، عسلی، هویج و سیب.

طولی نکشید که پای کیک آناناس، پرتقال، بادام و لیمو به منوی آنها باز شد. جای پای و براونی خالی بود. پس آنها هم وارد خانواده‌ی محصولات «کیک خونه‌» شدند. حالا ۵ سال از آن روزها گذشته و کیک‌خونه‌ای‌ها تولد ۵سالگی‌شان را جشن می‌گیرند.

این مجموعه سرش را بالا گرفته که همراه لحظه‌های دلنشین خریداران بوده. به خودش می‌بالد که نظم، صداقت و بهداشت را فدای هیچ‌چیز نکرده.

«کیک خونه» از اولین روز می‌خواست حال خوب به آدم‌ها هدیه بدهد. کاری که از دستش برمی‌آمد، این بود که محصولاتی با کیفیت «خونه» به ما برساند. هدف آنها حال خوبی است که ما با دورهم نشستن، و خوردن کیک باکیفیت و تازه به‌دست می‌آوریم. شاید هم لحظه‌های تنهایی‌مان را با مزه و بوی شیرینی خانگی آنها رویایی کنیم.

صداقت و احترام در این مجموعه به هم گره خورده. به همین دلیل است که در اولین خرید ما، وجهی دریافت نمی‌شود، مگر زمانی که سفارش‌مان را دریافت کرده‌ایم؛ مزه‌اش را دوست داشتیم؛ و کیفیتش را پسندیده‌ایم.

برای کیک‌خونه‌ای‌ها مهم است که ما حال خوبی از خریدمان داشته باشیم. آنها می‌خواهند ما باز هم از محصولات متنوع‌شان بخریم و امتحان کنیم. از روز اول تا حالا که تولد «کیک‌خونه‌» است، هدف همین بوده و هست.

ما کیکی می‌خریم که همان روز پخته شده. کیفیتش همانی‌ست که در خانه می‌پزیم. و مهم‌تر این‌که در همه‌ی مراحل تهیه‌ی کیک، بهداشت در بیشترین حد رعایت شده. هر روز در کارگاه آشپزی تروتمیز «کیک خونه» همه چیز از خانه‌ی اول شروع می‌شود. هیچ چیزی از روز قبل به آشپزخانه راه ندارد.

این روزها که کرونا همه را کلافه و ترسان کرده، «کیک خونه» کنار ماست. کارگاه و آشپزخونه مدام ضدعفونی‌ می‌شود. همه با ماسک کار به کارگاه می‌آیند. همه‌ی خرید‌ها دانه به دانه ضدعفونی می‌شوند؛ و ارسال کیک و شیرینی خانگی، مثل همیشه با دلیوری مجموعه است.

«کیک خونه» کیک‌هایش را با کیفیت «خونه» می‌پزد. همین است که به دل خیلی‌ها نشسته. مارمالاد، مربا و خمیر کیک‌ها و شیرینی‌ها روزانه پخته می‌شوند. همین جزییات ارزشمند معنی تازه‌ای به سفارش آنلاین کیک داده.

دقت زیاد «کیک‌خونه» فقط درمورد تهیه‌ی محصولاتش نیست، بلکه مراقب نیازهای خریدار هم هست. خانواده‌ی کوچک امروزی کیک مینی لازم دارد. پس آنها کیک سایز مینی را موجود کردند.

«کیک‌خونه» ۵ سال است که همراه ماست و کام کارمندان مجموعه‌های زیادی را شیرین کرده. کارکنان بانک آینده، بانی‌مد، علی‌بابا، دیجی استایل، فناپ، داتی و شرکت ارتباط فردای بانک آینده، مزه‌ی کیک‌های خانگی آنها را چشیده‌اند.

محصولات متنوع کیک‌خونه‌ای‌ها، با دلیوری ویژه‌ی مجموعه فرستاده می‌شود. به همین دلیل خیال همه راحت است که بادقت و رعایت بهداشت و ادب، کیک‌ها تحویل داده می‌شود.

کیک‌خونه‌ای‌ها بهترین مواد اولیه در بازار ایران را برای کیک و شیرینی خانگی استفاده می‌کنند. آنها عسل کیک و شیرینی‌شان را از کندوهای کوهپایه‌ی دنا می‌خرند. خرما و عرقیجات را از شیراز می‌آورند. زرشک را از بهترین فروشنده‌ی مشهد سفارش می‌دهند. نتیجه‌ی این دقت، سفارش شیرینی خانگی و سفارش کیک خانگی را به تجربه‌‌ای ناب و جذاب تبدیل کرده. به‌ویژه که انتخاب و خرید از سایت «کیک‌خونه» خیلی راحت و آسان است.

یکی از اتفاق‌های هیجان‌انگیزی که در خرید کیک از «کیک‌ خونه» می‌افتد، امکان سفارش کیکی‌ست که هر برش آن به انتخاب ماست. کیک انتخابی ما می‌تواند برش‌های شکلاتی، بادام، سیب یا آناناسی داشته باشد. انگار که جادوگری با چوب‌دستی‌اش از هر کیک اشتهابرانگیز، برشی برمی‌دارد و در جعبه‌ی ما می‌گذارد.

از تنوع کیک‌ها و شیرینی‌ها نگوییم که دهان‌مان آب می‌افتد. با شنیدن اسم کیک شکلاتی، اشتهای‌مان باز می‌شود. با دیدن چیزکیک تنوری و براونی، دل‌مان هوس دورهمی می‌کند. با دیدن عکس‌های پای، تصمیم به سفارش شیرینی خانگی می‌گیریم.

از پیروک‌ها که دیگر نمی‌شود حرف زد. فقط باید تماشا کرد و بو کشید. پیروک‌ آلبالو یا زردآلو می‌تواند پایان خوشی برای آخرین روزهای تابستان باشد. کیک بهاری، در هر فصلی دل‌مان را به امید گرم می‌کند.

دوستداران غذای سالم هم فراموش نشده‌اند.گرانولابار «کیک‌خونه» به تازگی و خوشمزگی معروف است. هر وقت دل‌مان هوس صبحانه‌ی متفاوت و تازه کرد، می‌توانیم گرونولابار بی‌نظیر را سفارش بدهیم. حیف است مزه‌ی کیک و شیرینی‌های «کیک‌خونه‌» را نچشیم.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato