چطور می شود در دیجی کالا فروش میلیاردی داشت؟

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در خبرها خواندیم که یکی از فروشنده های دیجی کالا در بهمن 98 توانسته است به فروش 32 میلیاردی در این پلتفرم دست پیدا کند. در رقابت بین 100 هزار فروشنده دیجی کالا چطور می توان به موفقیت دست پیدا کرد و فروش بالاتری به دست آورد؟

برای رسیدن به پاسخ سوال بالا اولین قدم تحلیل عملکرد و فعالیت شما در دیجی کالاست ، با بررسی عملکرد خود در ماههای مختلف در دیجی کالا به اطلاعات جالبی می رسید و می توانید محصولات محبوب تر ، ماه های بهتر برای فروش و قیمتهای جذاب تر برای مشتری را کشف کنید.

تحلیل درست اطلاعات فروش به شما کمک می کند تصمیمات بهتری بگیرید و تصمیمات بهتر منجر به فروش بیشتر می شود. اگر هم اکنون در مارکت پلیس دیجی کالا فعال هستید آیا پاسخ سوالات زیر را می دانید؟

بهینه ترین قیمت برای فروش محصول شما چیست؟ دقت کنید همیشه پایین ترین قیمت بهترین قیمت نیست ، بلکه بهترین قیمت نزدیکترین قیمت به قیمتی است که مشتری در ذهن خود دارد.

در بین تنوع های یک محصول کدام یک بیشترین فروش را دارد؟

روزهای تعطیل چه تاثیری بر روی فروش شما در دیجی کالا دارد؟

پرفروش ترین محصول شما چیست؟ پرسود ترین محصول کدام است؟

اگر جواب این سوالات یا دهها سوال دیگری که می توان از عملکرد شما در دیجی کالا پرسید را نمی دانید راه سختی برای موفق شدن دارید.

استارتاپ پروسلر  تلاش می کنید به فروشندگان دیجی کالا کمک کند تا اطلاعات بیشتری از عملکرد خود در دیجی کالا بدست بیاورند.

ما در پروسلر با پردازش فایل های اکسل دیجی کالا دهها گزارش و نمودار جذاب به شما نشان می دهیم تا دید بهتری نسبت به کسب و کار خود داشته باشید.

پروسلر با تحلیل و بررسی عملکرد فروشندگان دیجی کالا به شما برای کشف محصولات پر سودتر ، پر فروش تر و بدست آوردن قیمت های بهتر کمک می کند.

سرور ابری

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟