شرکت صفر‌و‌یک؛ همه آنچه از سرویس اینترنت ADSL می‌خواهید

شرکت صفر‌و‌یک؛ همه آنچه از سرویس اینترنت ADSL می‌خواهید

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت صفرویک ارائه‌دهنده اینترنت ADSL پرسرعت یکی از اپراتورهای پیش‌گام در زمینه تأمین اینترنت خانگی است که علاوه‌بر سرعت چشمگیر و کیفیت مناسب، با نیروی پشتیبانی مجرب و سرویس‌دهی عالی به شما در خرید اینترنت ADSL کمک شایانی می‌کند.

ADSL اولین نسل اینترنت‌های بی‌سیم محسوب می‌شود که درمقایسه‌ با دیگر اینترنت‌ها از تعرفه‌های ارزان‌تری برخوردار است. با اینکه مدت‌ها از عرضه اولین سرویس ADSL می‌گذرد، همچنان جایگاه خود را از دست نداده است. در‌ضمن راه‌اندازی این اینترنت نیز بسیار ساده است و با یک مودم راه‌اندازی می‌شود.

دوره‌ای که برای اتصال به اینترنت از Dial-Up استفاده می‌کردیم، دور از ذهن نیست. این روش علاوه‌بر سرعت بسیار کُند و زمان اتصال زیاد خط تلفن را نیز مشغول می‌کرد. بعد از گذشت چند سال، اینترنت ADSL وارد بازار شد که با محبوبیت زیادی روبه‌رو شد. ADSLها اولین نوع اینترنت بی‌سیم محسوب و از طریق کابل‌های مخابراتی منتقل می‌شدند. پس از مدتی، اینترنت +ADSL2 روی کار آمد که سرعت بیشتری از نسل قبلی‌اش، یعنی ADSL داشت. البته به‌دلیل کمبود پورت‌های مخابرات تمامی افراد از این اینترنت استفاده نمی‌کردند. با‌ وجود‌ این پیشرفت در زمینه اینترنت، هنوز ADSL محبوبیت خود را از دست نداده است..

ADSL چیست؟

ADSL مخفف عبارت Asymmetric digital subscriber line است و همان‌طورکه از نامش برمی‌آید، سرویسی نامتقارن محسوب می‌شود. این یعنی سرعت دانلود در مقایسه ‌با سرعت آپلود کیفیت بیشتری دارد. با استفاده بیشتر کاربر از دانلود (DOWNLOAD) تا آپلود (UPLOAD)، سرعت اینترنت نیز در مقایسه ‌با دانلود سنجیده می‌شود که در این زمینه، اینترنت ADSL از محبوبیت زیادی برخوردار است. برای بهره‌بردن از این خدمات فقط به یک خط تلفن معمولی و یک مودم مخصوص این سرویس‌ نیاز است و بعد از برقراری ارتباط، تنها کافی است تا مشترکان هزینه ثابت این سرویس را به‌صورت دوره‌ای و بسته به پهنای باند دریافتی آن‌ها پرداخت کنند. تعرفه‌های ADSL در مقایسه ‌با گونه‌های مختلف اینترنت ارزان‌تر است و شما می‌توانید با هزینه کم از اینترنتی باکیفیت بهره‌مند شوید. توجه کنید که ADSL اینترنتی نامتقارن محسوب می‌شود؛ یعنی سرعت دانلود و آپلود برابری ندارد و سرعت دانلود آن حداکثر به ۸ مگابیت می‌رسد؛ ولی سرعت آپلود آن چیزی حدود یک مگابیت است.

مزایای اینترنت ADSL

  • راه‌اندازی سریع
  • پوشش‌دهی سراسری
  • دسترسی آسان
  • مشغول ‌نبودن تلفن و استفاده هم‌زمان اینترنت و تلفن ثابت
  • کیفیت چشمگیر
  • هزینه مقرون‌به‌صرفه
  • سرعت راضی‌کننده و مناسب

طریقه راه‌اندازی ADSL

همان‌طورکه ذکر شد، طریقه راه‌اندازی اینترنت ADSL بسیار ساده است. کافی است یک مودم تهیه و با انتخاب یکی از اپراتورهای ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت، شبکه خود را راه‌اندازی کنید. البته تمام اپراتورها مودم را تهیه می‌کنند و به شما ارائه می‌دهند. سپس، می‌توانید با مراجعه به IP مودم تنظیمات مربوط به وایرلس خود را تغییر دهید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره تخصصی می‌توانید با شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی یا اپراتور اینترنتی تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

شرکت صفرویک ارائه‌دهنده اینترنت ADSL پرسرعت یکی از اپراتورهای پیش‌گام در زمینه تأمین اینترنت خانگی است که علاوه‌بر سرعت چشمگیر و کیفیت مناسب، با نیروی پشتیبانی مجرب و سرویس‌دهی عالی به شما در خرید اینترنت ADSL کمک شایانی می‌کند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.