اهمیت اکسل و کلاس های آنلاین آموزشی [رپورتاژ آگهی]

اهمیت اکسل و کلاس های آنلاین آموزشی [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اگر عاشق اکسل نیستید، همین الان بیخیال رشد و تاسیس کسب و کار تان شوید.

موسس GigaOm ،اوم ملک ، میگوید:”بحث سرمایه گذاری استارتاپ ها فقط بحث ریاضی است.با دانستن این موضوع ، به زودی تمامی موسسین کسب و کار ها گیجی و پریشانی کمتری خواهند داشت.

اکسل، بله. چون محصول شرکت مایکروسافت است ممکن است مسخره اش کنید.یا ممکن است ریشخند بزنید چون فقط حسابدارها از آن استفاده میکنند. ممکن هم است اصلا متوجه نشوید که چطور به تاسیس یک کسب و کار نوپا مربوط می شود.

دلیل اش بسیار ساده است. به عنوان یک موسس کارشما حساب و کتاب است. در اینجا نیازست که نشان دهید چطور درآمدی که از مشتری کسب می کنید بیشتر از مقدار هزینه ای است که کاربر متحمل می شود. و این را باید به عنوان یک ترازو در نظر بگیرید، حالا معنی این ترازو ممکن است هرچه باشد. البته که هزینه های دیگری هم وجود دارد اما شما می بایست در مقیاس اندک این را اثبات کنید که درآمدهای شما از هزینه هایتان بیشتر است.

به نظر ساده می آید.اما پیچیدگی این موضوع را درک نخواهید کرد تا زمانی که در مورد صورت حساب ها، جداول لولایی و فرمول های پیچیده ممارست به خرج دهید. این کارهای جادویی را در اکسل می توانید به خوبی انجام دهید!!!

پس سریعا اکسل را شروع کنید. فرقی نمی کند که سمت شما چیست، طراح محصول هستید و یا برنامه نویس. مدیرید یا کارمندید و یا حتی خانه دار. شما باید با اکسل کار کرده باشید.

اکسل، این بهترین دوست موسسین استارتاپ. اگر اکسل را دوست ندارید. بیخیال راه اندازی استارتاپ تان شوید.جدی عرض میکنم. ریاضیات در عین سختی، فوق العاده نیز هست. «مترجم:رنجبر»

وب سایت آموزشی آفیس، این نیاز شما را تشخیص داده و بهترین روش آموزشی و تعاملی را به شما پیشنهاد می کند. تابستان امسال، در خانه و محل کار حود آموزش ببینید و از ترافیک و آلودگی هوا(مخصوصا هموطنان عزیز در غرب کشور) در امان باشید. وقت غنیمت است. فقط به اینترنت دسترسی داشته و از هرکجای دنیا و ایران در این کلاس ها شرکت کنید.

با ارائه مدرک معتبر برای کسانی که جویای کار هستند.

با مراجعه به سایت از تجربیات ما، شرایط و زمانبندی کلاس ها آگاه شوید.

ثبت نام در کلاس های آنلاین اکسل

ثبت نام در کلاس های آنلاین پراجکت

جهت اطلاع از دوره ها و آموزش های جدید عضو کانال تلگرام ما شوید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato