معرفی یک گجت عالی که نیاز به آن شدیدا حس می‌شد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروز می خواهیم به شما یکی از بهترین گجت های هوشمند را معرفی کنیم که می تواند تغییرات زیادی در زندگی روزمره شما ایجاد کند. سال ها پیش را به یا بیاورید که تلفن، اصلی ترین و مهم ترین وسیله ارتباطی از راه دور بود، اما غیر قابل حمل بودن، بزرگترین محدودیت آن بود. در حال حاضر گجت های مختلفی مانند موبایل، فاصله و محدودیت های مکانی را از بین برده اند و ما در هر زمان و مکانی می توانیم با اطرافیانمان ارتباط برقرار کنیم.

موبایل را می توان جزو دسته گجت های ارتباطی دانست که البته امروزه به دلیل همه گیر شدن استفاده از آن، دیگر به آن گجت گفته نمی شود و عضو جدایی ناپذیر زندگی همه ما شده است، که کارایی این دستگاه های کوچک جذاب تنها به ایجاد ارتباط تلفنی محدود نمی شود، می توان با آن عکس گرفت، خرید کرد، پیام نوشتاری و یا فیلم و عکس ارسال کرد و بسیاری موارد دیگر که به تنهایی ساعت های زیادی در روز ما را سرگرم و تا حد زیادی هم نیاز های مان را رفع می کند.

بعد از همه گیر شدن موبایل گجت های زیادی برای ساده تر کردن زندگی ما ساخته شدند، مانند ساعت های هوشمند، عینک های سه بعدی و بسیاری دیگر که به زودی آن ها هم مانند موبایل همه گیر خواهند شد، که البته تا همین امروز تا حد زیادی هم این اتفاق افتاده است.

با هم به سمت زندگی هوشمند قدم بر می داریم!

معرفی بهترین گجت خودرو

امروزه بیشتر ما به دلیل حمل و نقل عمومی ضعیف مجبور به استفاده از خودرو شخصی، حتی با این قیمت ها و مخارج بالایشان هستیم. اما به دلیل تحریم های شدید، وارد شدن قطعات خودرو بی کیفیت یا با کیفیت پایین، پیوسته درگیر خرابی ماشین، استفاده از امداد خودرو، پیدا کردن تعمیرگاه مناسب و معتبر که هم نزدیک باشد تا در رفت و آمد اذیتمان نکند و هم به صرفه و البته مهم تر از هم مکانیک آن کاربلد و معتبر باشد کار بسیار دشواریست. برای همه ما این مسئله پیش آمده که خودرو خود را به دلیل خرابی به تعمیرگاهی برده ایم و بعد از پرداخت هزینه زیاد متوجه شدیم که به صورت کامل درست نشده است.

یا آن قدر درگیر زندگی روزمره خود بوده ایم که متوجه نشدیم که قطعه ای از خودرو ما درست کار نمی کند و به زودی با وارد کردن آسیب جدی به خودرو، ما را مجبور به پرداخت هزینه های سنگین برای درست شدن ماشین می کند. یا زمان تعویض روغن، انجام سرویس های دوره ای و موارد مورد نیاز خودرو را فراموش کرده ایم و با همین فراموشی ساده باعث بوجود آمدن مشکلات جدی در ماشین شخصی خود شده ایم.

امروز می خواهیم به شما گجتی معرفی کنیم که برای خودرو درست شده و باعث جلوگیری از همه اتفاقات گفته شده می شود، و به طور کلی باعث افزایش عمر مفید خودرو و کاهش هزینه های ماشین می شود. چطور؟ در ادامه به آن می پردازیم.

عیب یاب خودرو پیود در جیب شما

گجت خودرو پیود یک عیب یاب خودرو چندکاره با ابعادی کوچک است، که بر روی خودرو شما نصب می شود و با وصل شدن آن به کامپیوتر ماشین، تمام اطلاعات و کد ها را دریافت و به زبان ساده ترجمه می کند و بر روی یک اپلیکیشن فارسی در موبایل شما نمایش داده می شود. به این صورت شما قبل از اینکه به عنوان مثال، قطعه ای در موتور ماشین شما آسیب ببیند و باعث خراب شدن موتور خودرو شما شود با یک پیغام اخطار در موبایل خود مواجه می شوید، سپس بهترین، معتبر ترین و نزدیک ترین تعمیرگاه های خودرو قابل اطمینان به شما در نقشه نمایش داده می شود تا جهت رفع آن ایراد، قبل از اینکه آسیب جدی به خودرو شما برسد اقدام کنید. بنابر این به همین سادگی خودرو شما به موبایلتان وصل می شود و در لحظه یه صورت زنده می توانید از سلامت خودرو خود اطمینان حاصل کنید.

برای دیدن صفحه عیب یاب خودرو پیود می توانید بر روی همین کلمه کلیک کنید.

ردیاب خودرو پیود

همچنین گجت خودرو پیود به ردیاب خودرو مجهز شده است که با استفاده از اپلیکیشن پیو می توانید در لحظه بر روی نقشه، ماشین خود را مشاهده کنید. قابلیت ردیابی خودرو زمانی که ماشین شما دست خودتان نیست و یا توسط سارقین دزدیده شده است می تواند بسیار کاربردی باشد. حتی برنامه پیو بر روی موبایل به شما نشان می دهد که به عنوان مثال خودرو شما هفته پیش از چه مسیر هایی به کدام سمت رفته و در کجا توقف کرده است و آن توقف چقدر زمان برده است!

برای دیدن همه قابلیت های ردیاب خودرو پیود می توانید بر روی همین کلمه کلیک کنید.

یادآور جغرافیایی عیب یاب پیود

عیب یاب خودرو پیود به شما یک یادآور جغرافیایی بر روی موبایلتان هدیه می دهد که می توانید با تنظیم یک تاریخ بر روی نقشه، به محض اینکه به محدوده مشخص شده بر روی نقشه رسیدید، بر روی موبایلتان یک آلارم یادآوری دریافت کنید. این قابلیت یادآور جغرافیایی می تواند به شما سرویس های دوره ای یا خرید خانه از فروشگاه خاصی که مد نظرتان هست را در زمان و مکان درست یادآوری کند. این قابلیت با آلارم یادآور پیشفرض بر روی خود موبایل متفاوت است، به این صورت که شما نیازی نیست به آن ساعت یا دقیقه خاصی را بدهید تا در آن زمان به شما یادآوری شود. به این صورت است که شما مکانی را بر روی نقشه مشخص می کنید و در توضیحات آن به عنوان مثال می نویسید خرید کیک تولد، زمانی که شما بر روی نقشه به محدوده نزدیک آن فروشگاه برسید، سریعا توسط اپلیکیشن پیو بر روی موبایلتان به شما یادآوری می شود تا خرید خود را فراموش نکنید.

دزدگیر خودرو پیود

با عیب یاب هوشمند خودرو پیود حتی لازم نیست دیگر بر روی خودرو خود دزدگیر نصب کنید، این گجت خودرو به صورت کاملا هوشمندانه تمام مواردی که یک دزدگیر دارد را برای شما با کیفیت بهتر، به دلیل داشتن ردیاب خودرو و وصل بودن آن به موبایل انجام می دهد.

افزایش عمر مفید خودرو و کاهش هزینه های ماشین با پیود

به طور کلی با استفاده از دستگاه پیود، دیگر خودرو ما خراب نمی شود و ما قبل از خرابی ماشین با دریافت اخطار در برنامه پیو و معرفی تعمیرگاه معتبر، آن ایراد را رفع می کنیم. این اتفاق باعث می شود عمر مفید خودرو ما بالاتر برود و هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو به شدت پایین بیاید. به این دلیل که قبل از اینکه خودرو ما آسیب جدی ببیند آن را نزد یک تعمیرکار متخصص می بریم و از سلامت کارکرد ماشین مطمئن می شویم. لازم به ذکر است که حتی تعمیرکار خودرو هم می تواند راحت تر ماشین ما را تعمیر کند، به این دلیل که ایراد خودرو ما را به صورت کامل می داند و از اطلاعات عیب یاب پیودکه بر روی موبایل ما نمایش داده شده، جهت رفع آن استفاده می کند.

برای دیدن همه راه های افزایش عمر مفید خودرو می توانید روی همین کلمه کلیک کنید.

حس خوب استفاده از یک خودرو هوشمند و وصل بودن همیشگی ماشینمان به موبایل می تواند تجربه جدیدی را برای ما در دنیای تکنولوژی بوجود بیاورد. همچنین نبود یک گجت خودرو همه کاره مانند پیود در زندگی هایمان خلع بزرگی را ایجاد کرده بود، که مانند حل شدن محدودیت زمانی و مکانی تماس تلفنی با موبایل، پیود هم می تواند بسیاری از محدودیت ها، هزینه ها و مواردی از این قبیل را برای خودرو ما از بین ببرد.

لازم به ذکر است که پیود بر روی هر خودرویی که کامپیوتر دارد قابل نصب و اجرا است. از خودرو هایی مانند پراید، پژو، رانا و ساینا گرفته تا خودرو های لوکس مانند بنز، بی ام و و بسیاری برند ها و خودرو های دیگر. شما هر خودرویی که داشته باشید می توانید با استفاده از گجت هوشمند خودرو پیود به صورت میانگین هزینه های خودرو خود را تا 90% کاهش دهید.

پیو را در گوگل جست و جو کنید

برای دیدن همه قابلیت ها و دنبال کردن اخبار گجت خودرو پیود می توانید کلمه پیو را در گوگل جستجو کنید.

همچنین برای راحت تر شدن هرچه بیشتر کار خودرو سواران پیشنهاد می کنیم از مجله خودرو پیو با سرچ همین کلمه در گوگل دیدن کنید. ما سعی کرده ایم همه موارد مورد نیاز در حوزه خودرو، مانند نحوه بازدید مایعات ماشین، نحوه باطری به باطری، تعویض تیغه برف پاکن، راهنمای خرید لاستیک، دزدگیر، ضدیخ، زنجیر چرخ و بسیاری موارد دیگر را به شما دوستان عزیز به صورت ویدئو و بسیار ساده سازی شده آموزش دهیم، تا در صورت نیاز به راحتی از آن ها استفاده کنید.

همچنین می توانید با فالو کردن پیج اینستاگرام پیو از اخبار و حواشی دنیای ماشین و همچنین آموزش های کاربردی خودرو بهره ببرید. که با سرچ کردن اینستاگرام پیو در گوگل و اینستاگرام و یا از طریق آدرس زیر می توانید به پیج اینستاگرام پیو دسترسی داشته باشید.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟