شرایط استثنایی در هشتمین دوره‌ ثبت نام بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور

شرایط استثنایی در هشتمین دوره‌ ثبت نام بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هشتمین دوره‌ی ثبت نام بیمه تکمیلی از سوی شبکه فناوری و نوآوری ایران تینت آغاز شد. تینت در راستای هدف خود برای توسعه مجموعه‌های نوین و به منظور حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور، طرح ثبت نام بیمه تکمیلی برای مدیران و کارکنان این مجموعه‌ها را اجرا می‌کند. کلیه کارکنان و مدیران این مجموعه‌ها می‌توانند خود، همسر و فرزندان‌شان را در یکی از طرح‌های خدمات بیمه تکمیلی درمان ثبت نام کنند.

جزئیات هشتمین دوره ثبت نام بیمه تکمیلی در تینت

فرزندان دختر تحت تکفل بالای ۱۸ سال به شرط عدم اشتغال و ازدواج و فرزندان پسر تحت تکفل به شرط عدم اشتغال به کار و ازدواج تا ۲۲ سال، در صورت ارائه گواهی اشتغال به تحصیل تا ۲۵ سال و در صورتی که دانشجوی دکترا باشند تا ۲۶ سال، می توانند ثبت نام شوند. همچنین والدین بیمه شده اصلی تا سقف سنی ۷۰ سال بدون افزایش مبلغ حق بیمه می‌توانند از این سرویس بیمه‌ای بهره‌مند شوند.

قرارداد هشتمین دوره ثبت نام بیمه تکمیلی تینت با شرکت بیمه دانا منعقد شده و شامل سه طرح با پوشش خدمات و مبلغ حق بیمه متفاوت است که افراد با شرایط و نیازهای گوناگون را پوشش می‌دهد. این طرح محدودیت ثبت نام در گروه‎های ۵۰ نفره را نداشته و در مقایسه با دیگر بیمه‌های تکمیلی موجود، پوشش کامل‌تر و نرخ حق بیمه به مراتب اقتصادی‌تر و کمتری دارد.

طرح‌های بیمه تکمیلی شبکه فناوری و نوآوری ایران تینت برای مدیران و کارکنان شرکت‌های دانش بنیان، خلاق، فناور، نوپا و نوآور شامل سه دسته الف، ب و ویژه است. میزان پوشش خدمات و نیز نرخ حق بیمه طرح‌ها متفاوت است که می‌توانید از صفحه جزئیات هشتمین دوره حمایتی تینت برای شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و نو‌آور، ویژگی‌های هر یک از آن‌ها را مشاهده کرده و طرحی متناسب با وضعیت و شرایط خود را انتخاب کنید.

مزایای طرح حمایتی بیمه تکمیلی تینت

خدماتی که تحت پوشش این بیمه قرار دارند بسیار کامل و گسترده است و از انواع بستری‌های سرپایی و ویزیت و دارو و آزمایش، تا جراحی، زایمان، درمان نازایی، خدمات پاراکلینیکی و دندانپزشکی و تجهیزات را شامل می‌شود.

از مزایای این طرح می‌توان اشاره کرد به:

  • پوشش خدمات دندانپزشکی عمومی
  • پرداخت هزینه ارتودنسی، ایمپلنت و دندان مصنوعی در طرح ویژه
  • پوشش هزینه‌های مربوط به جنین و ناهنجاری‌های جنین
  • پرداخت هزینه‌های درمان مشکلات نازایی و ناباروری
  • پرداخت هزینه سمعک
  • پرداخت هزینه انواع دارو در طرح ویژه
  • طرح بیمه عمر و حوادث با نرخ حق بیمه ماهانه حداقل ۶۷۵۸۰ ریال برای هر نفر

علاوه بر این موارد با ثبت نام بیمه تکمیلی از طریق مجموعه‌ی تینت، برای ثبت نام دیگر بیمه‌ها شامل تخفیف‌های ویژه می‌شوید.

بیمه دانا دارای شعبات زیادی در سراسر کشور است و با شبکه آنلاین، خدمات‌رسانی به افراد را بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام می‌دهد. همچنین این سرویس به مدیران و کارکنان کلیه شرکت‌های دانش بنیان، خلاق، فناور،نوپا و نوآور در سراسر کشور ارائه می‌شود و محدودیتی ندارد. تمامی شرکت‌های دارای تائیدیه خلاق و دانش بنیان از معاونت علمی و تمامی شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند. این طرح مختص مدیران و کارکنان این شرکت‌ها بوده و استارتاپ‌ها و افراد فریلنسر طرح بیمه‌ای مجزا دارند.

مهلت ثبت نام این طرح از هفتم تا بیست‌وپنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات طرح‌های بیمه‌ای و نیز ثبت نام، به سایت تینت مراجعه کنید. با تماس با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۰۰۳۶ می‌توانید از مشاوره تلفنی در مورد ثبت نام بیمه تکمیلی استفاده کنید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato