ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

چرا باید به سراغ یک آژانس دیجیتال مارکتینگ برویم؟

آنچه امروز به عنوان یک اصل مهم در تصمیم‌گیری‌های سازمانی شناخته می‌شود، بهره‌مندی از افراد خبره در شاخه‌های تخصصی است. این امر خصوصا با توجه به رشد اینترنت و تغییرات شگرف حاصل از آن در ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

آنچه امروز به عنوان یک اصل مهم در تصمیم‌گیری‌های سازمانی شناخته می‌شود، بهره‌مندی از افراد خبره در شاخه‌های تخصصی است. این امر خصوصا با توجه به رشد اینترنت و تغییرات شگرف حاصل از آن در زندگی و البته کسب و کارها، در بسیاری از موارد اجتناب ناپذیر است. دیجیتال مارکتینگ یکی از حوزه‌هایی محسوب می‌شود که در آن، همکاری با متخصصان اهمیت به سزایی دارد. می‌توان در این راستا افراد زبده را استخدام نمود و یا به سراغ یک آژانس دیجیتال مارکتینگ رفت.

اما چرا همکاری با یک آژانس بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما مفید خواهد بود؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است با مفهوم آژانس شروع کنیم.

مفهوم آژانس

واژه آژانس به سازمانی اتلاق می‌شود که مجموعه‌ای از خدمات را برای مشتریان خود ارائه می‌کند. این خدمات می‌تواند شامل برنامه ریزی و مدیریت و یا ایجاد سیستمی کاربردی میان دو یا چند نیاز باشد.

یک آژانس با این هدف ایجاد می‌شود که بتوان به واسطه آن، فرآیندهای پیچیده موجود را برای حصول اهدافی خاص، به مجموعه‌ای از اقدامات ساده‌تر تقسیم نمود.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در واقع با هدف تسهیل فرآیند بازاریابی و تبلیغ کسب و کار شما در فضای اینترنت شکل می‌گیرد و با توجه به اهداف تعریف شده خود، برخی از خدمات حوزه دیجیتال را ارائه می‌‌کند.

دیجیتال مارکتینگ شامل چه اقداماتی می‌شود؟

امروز حضور در فضای دیجیتال به یک ضرورت برای کسب و کارها تبدیل شده است. مسلما شما نیز می‌خواهید به بهترین شکل از ابزارهای موجود در این زمینه استفاده کنید. اما کار با ابزارهای مختلف موجود در این زمینه، گاهی چندان ساده نیست و انجام آن به صورت اصولی و بهینه، مستلزم تخصص و تجربه کافی است.

نکات مختلفی در این مسیر وجود دارد که به موفقیت فرآیندهای بازاریابی دیجیتال و کمپین های تبلیغاتی شما کمک می‌کند. اینجاست که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند فرآیندها و کمپین های خود را به بهترین شکل بهینه سازی و نتیجه مطلوب کسب نمایید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

آژانس دیماژن بر مبنای یک دغدغه مهم شکل گرفته است. در زمانی که دیجیتال مارکتینگ در سال‌های 93 و 94 در کشور اوج گرفت، تلاش کردیم تا فرآیندی که این حوزه در حال طی کردن آن است، تحلیل و شناسایی کنیم.

سوال اساسی برای ما این بود که چطور می‌توان خدماتی ارائه نمود که به خوبی پاسخگوی نیاز کارفرما (و یک گام بیشتر از آن) باشد؟

آنچه ما به آن دست یافته‌ایم، این است که نیاز اساسی کارفرمایان به دو بخش اساسی تقسیم می‌شود:

 • هدف گذاری صحیح
 • درک کامل از آنچه روی می‌دهد

به همین علت، مبنای خدماتمان را بر تحلیل صحیح نیاز، ارائه راهکار درست مبتنی بر نیاز مطرح شده و در نهایت تکیه بر درک متقابل قرار دادیم.

شیوه ارائه خدمات در دیماژن

دیماژن خدمات خود را با توجه به دو فاکتور مهم برای پاسخگویی به نیاز کارفرمایان، تدوین نموده است. این خدمات با تدوین استراتژی آغاز می‌شود و با اجرای برنامه و و کنترل و گزارش دهی ادامه می‌یابد.

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

گام نخست در اجرای هر برنامه بازاریابی تدوین استراتژی است. آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن با انجام تحقیقات لازم و تدوین راهنمای اجرای برنامه، و در ادامه توسعه استراتژی به دست آمده، به جذب ترافیک از کانال های مختلف دیجیتالی برای کسب و کار شما بپردازد. این فرآیند به ما اجازه می‌دهد تا مخاطبان بیشتری را به وبسایت جذب کنیم و از طرفی، بازدیدکنندگان را به آنچه نیاز دارند، برسانیم.

اجرای برنامه دیجیتال

پس از تدوین و توسعه استراتژی و شناسایی کانال های مختلفی که برای کسب و کار شما مناسب هستند، تلاش می‌کنیم تصویری پایدار از برند شما را با استفاده از تولید محتوا در پلتفرم های مختلف، از جمله وبسایت و شبکه های اجتماعی، ارائه نماییم. به این ترتیب، میزان حضور شما را در فضای دیجیتال گسترش خواهیم داد تا آگهی بیشتری نسبت به برند ایجاد شده و مشتریان جدید را جذب نماییم.

کنترل روند فرآیند دیجیتال مارکتینگ و ارائه گزارش

کنترل مستمر روند اقدامات و بررسی نتایج به دست آمده در هر مرحله از کار، اصل اساسی در پیشبرد استراتژی دیجیتال است. ما با تکیه بر دانش کارشناسان خود در شرکت دیجیتال مارکتینگ دیماژن، برای طراحی و گسترش برنامه دیجیتال و نحوه اجرای آن تکیه می‌کنیم. اما این پایان کار نیست.

ما با بررسی بازخوردها و تحلیل روندهای طی شده در طول پروژه به کار خود ادامه می‌دهیم تا بتوانیم کمپین های دیجیتال مارکتینگ طراحی شده را، بهینه‌تر از آنچه هست، پیش ببریم.

حال یک بار دیگر این سوال را تکرار می‌کنیم؛

چرا دیماژن؟

دیماژن با طی کردن فرآیندهای ذکر شده، مزیت های زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

 • بدون هزینه پنهان، بدون سورپرایز
 • پیاده سازی دقیق و منظم پروژه ها بر اساس راهکارهای مدیریت پروژه
 • اکانت منیجر اختصاصی
 • دستورالعمل های دقیق ارتباطی
 • سیستم مالی و حقوقی دقیق و قانونی
 • گزارش دهی با محوریت درک مشتری
 • تکیه بر سیستم مدیریت دانش

خدمات دیماژن شامل چه مواردی می‌شود؟

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

استراتژی دیجیتال مارکتینگ در واقع تابعی از استراتژی مارکتینگ یک سازمان است. ما در دیماژن تلاش می‌کنیم با درک استراتژی بازاریابی سازمان شما، برنامه ریزی و تدوین برنامه دیجیتال را انجام دهیم.

دیماژن با بررسی استراتژی هر مجموعه، شاخص‌های عملیاتی آن را در فضای آنلاین به دست می‌آورد. تیم دیماژن ترکیبی از متخصصانی در حوزه‌های مارکتینگ، فروش، آنالیز و محتواست که در 15 سال گذشته مشغول به فعالیت بوده‌اند.

تولید محتوا

تولید محتوای مناسب بخشی اساسی از فرآیند دیجیتال مارکتینگ است. این امر هر روز اهمیت بیشتری می‌یابد و لازم است به دقت و گاهی وسواس، در تدوین استراتژی و تولید محتوا عمل شود.

باید بگوییم که محتوا، دیتا نیست! به عبارتی محتوا فقط دیتا نیست. یک محتوا باید با شناسایی و نیازسنجی مخاطبان، در جهت پاسخگویی به نیاز آن‌ها طراحی و تولید شود.

خدمات سئو

ما دو جنبه کلیدی را در سئو در نظر می‌گیریم. مخاطب و موتور جستجو.

فهم سئو در گرو شناخت صحیح مخاطب و درک ساختار عملکرد موتور جستجو است. ما با شناسایی مخاطب در گام نخست، و سپس تدوین برنامۀ سئو با توجه به متریک های موتور جستجو، به ارائه این خدمت می‌پردازیم.

موتور جستجو به کمک ربات‌های خزنده خود روزانه میلیارد‌ها داده را بررسی می‌کند. با توجه به این امر، مهم است که وبسایت شما، براحتی برای خزنده‌های موتور جستجو قابل خواندن باشد.

هرچقدر میزان خوانایی و سرعت این کار برای خزنده‌ها بیشتر باشید، هزینه خزش موتور جستجو کاهش می‌یابد. به این ترتیب موتور جستجو شما را دوست خواهد داشت.

این یعنی کامیابی در سئو!

ما در سئو با محوریت مارکتینگ عمل می‌کنیم. ترافیک فاکتور مهمی است. اما چه ترافیکی به ما کمک می‌کند؟

ما هر ترافیکی نمی‌خواهیم.

رویکرد ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن هدف محور است. یعنی:

 • برنامه ریزی بر مبنای نیاز مارکتینگ و فروش
 • بر مبنای SOV یا سهم صدای کلمات برنامه ریزی می‌شود
 • بسیار قابل درک و ساده و جامع گزارش دهی می‌شود
 • کاملا بر اساس رقبا برنامه ریزی می‌شود
 • هم به جایگاه کلمات و هم به SOV توجه می‌کند

خدمات بازاریابی شبکه اجتماعی

چرا بازاریابی شبکه اجتماعی اهمیت دارد؟

دلیل اصلی تنها یک عامل است؛ حضور مخاطب.

هرجایی که مردم هستند، فرصتی عالی برای بازاریابی محسوب می‌شود.

به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ معتقدیم بازاریابی و خدمات شبکه های اجتماعی می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید باشد.

اما نکته مهم این است که چه میزان از کل توان بازاریابی را باید به این زمینه دیجیتال مارکتینگ اختصاص داد؟

این با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای شما متفاوت است.

تبلیغات گوگل ادز

گوگل ادز بزرگترین سرویس تبلیغاتی در دنیاست. به طوری که طبق گزارش‌های گوگل، بیش از 60% از درآمد این شرکت، از این طریق حاصل می‌شود.

بنابراین می‌توان تبلیغات گوگل را یکی از بهترین روش‌ها و کانال‌های تبلیغ برای کسب و کار دانست.

در دیماژن می‌توانید شارژ اکانت گوگل انجام دهید، مدیریت اکانت را به ما بسپارید و یا هر دو بخش را به تیم ما بسپارید.

دیماژن در یک نگاه

آژانس دیماژن از یک دغدغه مهم برآمده است. یعنی ارائه سرویس با محوریت هدف گذاری صحیح و درک کامل از آنچه روی می‌دهد. ما آگاهی را حق مشتریان خود می‌دانیم و معتقدیم ایجاد درک صحیح از آنچه روی می‌دهد، بر عهده ماست.

گروه موسسین آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن ، ماحصل تجارب گران قیمت و تحلیل سالیان گذشته خود را در قالبی متفاوت و بر مبنای عملکرد مفید گردآوری کرده است و در تمام فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ، با محوریت مستند سازی و درک صحیح عمل می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی