ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

روش کوتاه کردن کمربند چرمی و ست کردن آن با کفش چرمی

حتما تا به حال برایتان پیش آمده است که کمربندتان بلند بوده و نیاز به کوتاه کردن داشته باشد، معمولا در برخی از فروشگاه‌های چرم تعمیرات چرم نیز انجام می‌شود در این مقاله نحوه کوتاه ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۴ دی ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

حتما تا به حال برایتان پیش آمده است که کمربندتان بلند بوده و نیاز به کوتاه کردن داشته باشد، معمولا در برخی از فروشگاه‌های چرم تعمیرات چرم نیز انجام می‌شود در این مقاله نحوه کوتاه کردن کمربند توسط خودتان را آماده کرده‌ایم و در انتها خواهیم گفت که چگونه می‌توانید آن را با کفش چرم مردانه خود ست کنید.

روش کوتاه کردن کمربند چرمی

 1. با برداشتن سگک و برش کمربند چرم به طول مورد نیاز و سپس برگرداندن سگک.

قسمت سگک کمربند را باز کنید و پس از برش به اندازه دلخواه دوباره آن را وصل کنید تا کمربند کوتاه شود.

 • با افزودن چند سوراخ بدون بریدن تسمه.

برخی از کمربندها سوراخ بیشتری ندارند، بنابراین از ابزار خود برای اضافه کردن سوراخ‌های جدید استفاده کنید. این زمانی مفید است که هیچ سوراخ قابل تنظیمی وجود نداشته باشد و طول تسمه بیشتری بخواهید.

چگونه یک کمربند را بدون سوراخ کردن کوتاه کنید

 1. کمربند خود را ببندید. ابتدا کمربندی را که می‌خواهید کوتاه کنید دور کمر خود ببندید. این کار به اندازه گیری‌های دقیق شما کمک می‌کند.
 2. طول کمربند جدید خود را علامت بزنید. در مرحله بعد، از یک متر برای مشخص کردن طول کمربندتان در یک سر دیگر سگک استفاده کنید. پس از علامت گذاری، کمربند را بردارید.
 • حلقه‌های کمربند را خارج کنید. این مرحله فقط در صورتی ضروری است که کمربند شما دارای حلقه‌های کمربند باشد که باید سگک را از آن عبور دهید. انجام این مرحله ضروری نیست و می‌توانید به قسمت بعدی بروید.
 • سگک کمربند را بردارید. از انبردست برای گرفتن سگک استفاده کنید، مشابه روشی که حلقه‌های کمربند را در مرحله 3 برداشتید. کمی بچرخانید تا آن‌قدر شل شوند که با دستانتان جدا شوند.

سگک را در جایی که علامت گذاری کرده‌اید قرار دهید و اگر سگک شما دارای سوراخ برای نصب است آن‌جا را مجدد علامت گذاری کنید. از یک پانچ چرمی برای وارد کردن سوراخ در این نقطه استفاده کنید.

 • کمربند خود را کوتاه کنید. طول کمربند را ازآن‌جایی که علامت گذاری کرده‌اید ببرید تا بتوانید سگک را در مرحله بعد مجدد نصب کنید.
 • سگک کمربند را دوباره وصل کنید. یک انتهای کمربند را از داخل سگک عبور دهید، مطمئن شوید که مقادیر مساوی در هر دو طرف وجود دارد و در همان جهتی است که زمانی که آن را جدا کردید. سوراخ‌ها را مانند قبل وارد کنید، اما این بار از انبردست استفاده کنید تا آن‌ها را از طریق شاخک، تسمه و سگک وارد و محکم کنید.
 • آخرین تنظیمات را انجام دهید. ممکن است لازم باشد پس از اینکه کمربند را سفت کردید، تنظیمات کوچکی انجام دهید. دوباره از انبردست استفاده کنید تا شاخک‌ها را از هم جدا کنید و شل بودن آن را برطرف کنید. سپس، سگک کمربند خود را از سوراخ جدید خود وارد کنید تا تنظیمات بیشتری انجام دهید و محصول نهایی یکنواخت و صاف شود.

ایجاد سوراخ جدید بر روی کمربند مراحل زیر را برای کوتاه کردن کمربند خود دنبال کنید:

 1. کمربند خود را ببندید و آن را سفت کنید تا احساس راحتی کنید. مطمئن شوید که کمربند روی کمر شما راحت است. سوراخ جدید روی کمربند را با انگشت خود علامت بزنید
 2. حفره‌های جدید را روی نقاط مشخص شده ایجاد کنید، از یک پانچ چرمی برای ایجاد سوراخ‌های جدید روی کمربند خود روی علامتی که در مرحله 1 ایجاد کردید، استفاده کنید. مطمئن شوید که سوراخ‌های شما یکنواخت هستند و خیلی بزرگ نیستند.

خدمات کوتاه کردن کمربند چرمی توسط متخصص

بردن کمربند چرمی خود به مکانی مشخص برای کوتاه کردن بهترین کار است. در ابتدا، خدمات کوتاه کردن کمربند چرمی فقط به طور محدود در فروشگاه‌های خاصی در سراسر کشور در دسترس بود، اما اکنون مکان‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید کمربند چرمی خود را برای کوتاه کردن به آن‌جا ببرید.

مزایای خدمات کوتاه کردن کمربند چرمی

 1. راحتی

استفاده از خدمات کوتاه کردن کمربند چرمی راحت‌تر از یافتن ابزار برای کوتاه کردن کمربندتان است، زیرا می‌توانید همه این کارها را در یک توقف در مکانی مشخص که تجهیزات مورد نیاز را دارد انجام دهید.

 • زمان کارآمد

این فرآیند کوتاه کردن کمربند زمان بسیار کمتری نسبت به تنظیم مجدد کمربند توسط خودتان می‌برد. ممکن است برای شما کارآمد باشد که کمربند چرمی خود را به جای اینکه خودتان کوتاه کنید، به مکان مشخصی بیاورید.

 • کیفیت

وقتی کمربندهای چرمی خود را برای کوتاه کردن به دست متخصص این‌کار می‌سپارید، نمی‌توان گفت که چقدر خوب ظاهر می‌شوند، ممکن است بسیاری از مردم ندانند چگونه این کار را به درستی انجام دهند.

 • کمربند شما آسیب نمی‌بیند

اگر کمربندهای خود را کوتاه کنید، این احتمال وجود دارد که آسیب ببینند زیرا تضمین نمی‌شود که را انجام دهد. وقتی کمربند را در یک مکان مشخص کوتاه می‌کنید، کارمندان باتجربه‌ای در آن‌جا کار می‌کنند و می‌دانند چگونه کمربندهای چرمی را به درستی کوتاه کنند.

کوتاه کردن کمربند چرم یک راه سریع و آسان برای اطمینان از اینکه کمربند شما به راحتی درجای مناسب قرار می‌گیرد است. راه‌های زیادی برای کوتاه کردن کمربند وجود دارد، اما روش‌هایی که در این مقاله توضیح داده شده سریع‌ترین و ساده‌ترین است.

مطمئن شوید که مراحل را به دقت دنبال خواهید کرد تا در این فرآیند به کمربند خود آسیب نرسانید. به خاطر داشته باشید که به تعداد سوراخ‌های کمربند خود هنگام خرید توجه داشته باشید تا کوتاه شدن آن آسان‌تر باشد.

راهنمای ست کردن کفش چرم و کمربند چرمی

هیچ چیز مانند ترکیب مناسب کمربند و کفش، ظاهر شما را به هم پیوند نمیزند. برای یک مرد خوش پوش، اطمینان از همخوانی کمربند با کفش ضروری است. اگر یک کمربند مکمل کفش نباشد، مهم نیست که هر کدام چقدر زیبا باشند، ظاهر کلی ناهنجار به نظر می‌رسد. در ادامه چند قانون برای ست کردن کمربند و کفش وجود دارد که باید رعایت کنید:

ست کردن کفش و کمربند با لباس‌های رسمی

همانطور که کت و شلوار مشکی با کفش قهوه‌ای نمی‌پوشید، اگر کفش مشکی می‌پوشید، باید کمربند مشکی هم بپوشید. هرچه لباس رنگ روشن بیشتری داشته باشد، کفش و کمربند از نظر رنگ باید به هم نزدیک‌تر باشند. اگر کت و شلوار می‌پوشید، کمربند و کفش شما باید از نظر رنگ، روکش چرمی و بافت همخوانی داشته باشند.

اگر کمربند شما دارای سگک باشد کفش‌های مجلسی نیز باید یک سگک کوچک تزئین ش باشند. اگر کت و شلوار آبی با کفش‌های قهوه‌ای دارید، ست کردن آن با کمربند کمی سخت‌تر است. کفش‌ها در رنگ‌های قهوه‌ای متعدد با تفاوت‌های بسیار ظریف عرضه می‌شوند.

 بنابراین، نگران تطبیق دقیق آن نباشید. فقط آن‌ها را تا حد امکان شبیه به هم انتخاب کنید.

ست کردن کفش و کمربند با لباس‌های غیررسمی

هر چه لباس غیر رسمی‌تر باشد آزادی بیشتری در ست کردن کمربند دارید. اگر چه درجه ناهماهنگی استراتژیک و کنترل شده می‌تواند بسیار شیک باشد، اما زیاده روی نکنید. مهم نیست که لباس شما چقدر غیررسمی است، کفش قهوه‌ای با شلوار مشکی به طور کلی قابل استفاده نیست.

همین را می‌توان در مورد کفش‌های مشکی با کمربند قهوه‌ای یا ترکیب کمربند قهوه‌ای‌ با کفش مشکی گفت. برای رنگ‌هایی به غیر از مشکی و قهوه‌ای، سعی کنید همه اکسسوری‌ها را در یک خانواده رنگ نگه دارید.

به عبارت دیگر، خاکستری و قرمز با مشکی جفت می‌شوند و هر چیزی که به رنگ آبی و سبز است با رنگ قهوه‌ای بهتر خواهد شد. ابتدا کفش را انتخاب کنید. بسیار مهم است که کفش‌های شما با شلوار شما همخوانی داشته باشد، بنابراین همیشه ابتدا کفش چرم خود را انتخاب کنید و سپس یک کمربند چرمی هماهنگ با آن را پیدا کنید.

منبع: وب سایت چرم نیکلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی