ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

برگزاری اولین رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر با تاکید بر اقتصاد دانش بنیان

اولین رویداد نمایشگاهی نوآورانه و مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر از تاریخ دوم تا پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. اولین دوره از رویداد رویش، رویداد ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اولین رویداد نمایشگاهی نوآورانه و مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر از تاریخ دوم تا پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

اولین دوره از رویداد رویش، رویداد نمایشگاهی نوآورانه و مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر با محوریت افزایش بهره‌وری شرکت‌های تحت راهبری سازمان اقتصادی کوثر و مبتنی بر حمایت از اقتصاد دانش بنیان برگزار می‌شود.

سازمان اقتصادی کوثر به عنوان یک مجموعه‌ی بزرگ و فعال در کشور و دارای ۳۷ شرکت‌ تحت راهبری که در حوزه‌های مختلف صنعت از جمله کشاورزی، صنعتی، ساختمانی، دامداری و طیور، مالی و سرمایه‌گذاری و... فعالیت دارد، با هدف حل مسائل اساسی مجموعه‌های خود و استفاده از ظرفیت‌ها و نیز حمایت از جوانان، نخبگان و فعالین صنعتی کشور، اقدام به برگزاری این رویداد نموده است‌‌.

این رویداد همراه با نمایشگاه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های سازمان اقتصادی کوثر، به مدت ۴ روز از تاریخ دوم تا پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود‌.

در این نمایشگاه، ۳۷ شرکت تحت راهبری سازمان اقتصادی کوثر، خدمات و تولیدات خود را عرضه می‌کنند‌.

یکی دیگر از بخش‌های مهم این نمایشگاه، ارائه ۱۲۴ مسئله‌ای است که در ۳۷ شرکت این سازمان در ۸ حوزه‌ی صنایع الکترونیک و ماشین‌های الکتریکی، انرژی، صنایع غذایی، کشت و صنعت، طیور، صنایع ساختمانی، مالی، آموزش و بیمه و صنایع معدن شناسایی و تعریف شده است و شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، مراکز صنعتی و تحقیقاتی، دانشجوها و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط و تمام افراد دارای ایده و خلاقیت از جامعه‌ی دانشگاهی و صنعتی کشور می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کرده و در این زمینه‌ها با سازمان اقتصادی کوثر همکاری داشته باشند.

همچنین در جریان برگزاری این نمایشگاه، نشست‌های تخصصی‌ای در هر ۸ حوزه‌ی ذکر شده برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند همراه با حضور در این نشست‌ها، با متخصصین این حوزه، دیدار و گفتگو داشته باشند.

همچنین علاقه‌مندان و فعالین صنعتی حوزه‌های ذکر شده، می‌توانند پس از برگزاری نمایشگاه، تا تاریخ 20 اسفند طرح‌های پیشنهادی خود را برای مسئله‌های ارائه‌شده را در سایت بارگذاری کرده و در صورت انتخاب طرحشان، در این زمینه‌ها با سازمان اقتصادی کوثر همکاری داشته باشند.

« کسب فرصت سرمایه‌گذاری»، «دسترسی مستقیم به بازار»، «شناسایی نیاز‌های واقعی شرکت‌های تجاری»، «ایجاد بازار اولیه برای فناوری‌های نوین»، «ارتباط با متخصصان و مشاوران صنعتی» و «حمایت از سطح ایده تا تجاری‌سازی فناوری» از جمله مزایایی است که برای نوآوران، استارتاپ‌ها، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان دارای محصول یا خدمت مرتبط با رویداد در نظر گرفته شده است. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام (رایگان) در رویداد، به سایت رویداد رویش به آدرس https://event.rouyeshkowsar.ir مراجعه نمایند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی