هدیه 120 میلیون تومانی بامیلو برای همه خانواده های ایرانی [رپورتاژ آگهی]

هدیه 120 میلیون تومانی بامیلو برای همه خانواده های ایرانی [رپورتاژ آگهی]

هدیه 120 میلیون تومانی بامیلو برای همه خانواده های ایرانی [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شب یلدا، خانواده‌های ایرانی عموماً در خانه بزرگ‌ترین فرد فامیل دور هم جمع شده و این شب را به پاس #یک_دقیقه_بیشتر بودن کنار هم جشن می‌گیرند.

بامیلو از سال ۱۳۹۳ برای اولین بار کمپین خرید شب یلدا را برای کاربران فضای آنلاین ایران طراحی و اجرا کرد. امسال نیز برای سومین سال حراج با شکوهی را برای همه ایرانیان تدارک دیده است، اما این حراج امسال از ۲۸ آذر تا ساعت ۶ عصر ۳۰ آذرماه برگزار می‌شود. بامیلو معتقد است شب یلدا فرصتی است که باید در کنار خانواده و دوستان سپری شود و به همین دلیل حراج شب یلدا تنها تا ساعت ۶ عصر روز ۳۰ آذر خواهد بود. بامیلو علاقمند است تا از همه خانواده های ایرانی دعوت کند تا شب یلدا را به دور از فضای مجازی و در کنار اعضای خانواده‌ خود جشن بگیرند.

اما برای همه کاربران بامیلو که همراه کمپین یلدا هستند و در این دو روز از بامیلو خرید می‌کنند، قرعه کشی بزرگی با هدایای ارزشمندی را در نظر گرفته است. این هدایا با مشارکت شرکت پین تا پین و راه و جا برای خانواده‌های ایرانی تدارک دیده شده است.

کاربران می‌توانند برای افزایش شانس خود  برای برنده شدن در این قرعه کشی و دریافت ۸۰۰ کارت تخفیف به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان یکی از روش‌های زیر را امتحان کنند:

  1. ارسال کلمه «یلدا» یا «Yalda» به شماره ۲۰۰۰۹۵
  2. ارسال شماره سفارش به شماره ۲۰۰۰۹۵

کاربرانی ‌که از ۱۳ الی ۲۷ آذر از بامیلو خرید کرده‌اند، می‌توانند شماره سفارش خود را پیامک کرده و شانس خود برای دریافت یکی از کارت‌های تخفیف ویژه را ۳ برابر بیشتر کنند. البته لازم به ذکر است هر شماره موبایل تنها یک شانس برای دریافت کارت تخفیف دارد.

بامیلو برای هوادارانش در اینستاگرام هم مسابقه‌ای را تدارک دیده است. با استفاده از #یک_دقیقه_بیشتر می‌توانید در این مسابقه نیز شرکت کنید.

تیم بامیلو برای اینکه کار کاربران را آسان‌تر کند رباتی را در تلگرام طراحی کرده که با استفاده از آن می‌توانند تصویر اینستاگرامی خود را سریع‌تر و راحت‌تر طراحی کنند. می‌توانید به این لینک تلگرام ربات بامیلو مراجعه کنید.

سپس عکسی که برای شما به نمایش درمی‌آید را Reply کرده و متنی با موضوع #یک_دقیقه_بیشتر را برای هرکسی که دوست دارید بنویسید.

تصویر جمله نوشته شده را دریافت کنید. این مسابقه از ۲۱  آذرماه آغاز شده و تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد. ۷ نفر از برندگان مسابقه اینستاگرام بامیلو  کارت هدیه‌ای به ارزش ۵۰۰ هزارتومانی دریافت خواهند کرد.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل