عکاسی متفاوت با دوربین های GoPro و هلیکوپتر فانتوم [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در چند سال اخیر، عکاسی و فیلم‌برداری دیجیتال پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند. حقه‌ها و جلوه‌هایی که تا چند سال پیش فقط توسط تیم‌های حرفه‌ای با ابزارهای چندصدهزار دلاری ممکن بود، امروز برای بسیاری از علاقه‌مندان، حتی با بودجه‌های نسبتاً کوچک ممکن شده است. روزگاری کنترل یک هلیکوپتر کار یک خلبان ورزیده بود، اما امروز کاربر می‌توان با یک هلیکوپتر چهارپره به‌سان یک خودروی کنترلی برخورد کند؛ هلیکوپتری که می‌تواند تا ۳۰۰ متر ارتفاع گیرد و به‌راحتی به این‌طرف و آن‌طرف رود. با استفاده از نقشه‌ی گوگل می‌تواند مسیر را برای هلیکوپتر مشخص کنید، و حرکات آن را در این مسیر تعیین کنید. این‌ها تا همین سه‌چهار سال پیش شبیه رؤیا بود، اما با آمدن بازیگرانی جدید به این صنعت عظیم، همه‌چیز رو به تغییر است.

دوربین‌های گوپرو شاید اولین قدم در این راه عجیب و هیجان‌انگیز بودند. بدنه‌ای کوچک، امکاناتی وسیع، کیفیتی عالی، ابزارهای پوشیدنی بی‌نظیر، و بسیاری ویژگی‌ها دیگر، این دوربین‌ها را به پرطرفدارترین دوربین‌های کوچک دنیا تبدیل کرده‌اند. در این میان، شرکت دی‌جی‌آی با استفاده از دانش مهندسی تیم خود، محصولاتی طراحی کرده که امکانات دوربین‌های گوپرو را چندین برابر می‌کنند.

یکی از پرطرفدارترین و موفق‌ترین این محصولات هلیکوپتر چهارپره‌ی فانتوم ۲ است که در کنار یک تثبیت‌کننده‌ی کوچک، یعنی گیمبال H3-3D، و یک دوربین گوپرو، کاربر را قادر می‌کند تا با بهترین کیفیت و حرفه‌ای‌ترین جلوه‌ها، از روی هوا فیلم‌برداری کند. حتی می‌توان با ابزارهای جانبی شرکت دی‌جی‌آی، تصویر دوربین را از روی زمین، و از طریق تلفن همراه هوشمند مشاهده کرد. گروه پیکسل، با عزم متحقق‌کردن این رؤیا برای هم‌میهنان عزیز، در جدیدترین اقدام خود، تمام محصولات پرطرفدار گوپرو و دی‌جی‌آی را در فروشگاه آن‌لاین خود عرضه کرده است.

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟