با هر خرید از سوپرمارکت آنلاین روکولند هدیه بگیرید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همیشه تلاش کرده ایم که ارتباطمان هیچوقت حالت فروشنده و مشتری به خود نگیرد بلکه نوعی ارتباط دوستانه و صمیمی باشد، اولین اولویت برطرف کردن دغدغه شما بوده و هست؛ خب می شود نتیجه گرفت شادی شما برای ما مهمترین چیزیست که می توان به آن فکر کرد. در این روزها دنبال بهانه ای بودیم تا کنار هم از شادی های کوچک زندگی هم لذت ببریم.

شکلات همیشه یکی از جذاب‌ ترین و جالب ترین چیزهایی هست که وقت‌ های شادی از آن استفاده می‌ کنیم؛ زیرا هم به ما انرژی میدهد و هم ما را خوشحال‌ تر می‌کند. این هم یکی از قشنگی های این دنیاست.

برای همین روکولند تدارک یک برنامه شکلاتی را برایتان دیده؛ این برنامه جعبه ای جذاب است که قرار شده از خوراکی های خوشمزه پر شود و شما را خوشحال کند، از آن خوشحالی هایی که همه ما دوستش داریم به اضافه یک چاشنی شانس که جذابترش می‌کند و میشود شانس شکلاتی...

یعنی چه؟... یعنی اینکه با سفارش بالای ۵۰ هزار تومان شما از سوپرمارکت آنلاین روکولند، همراه سفارشتان یک جعبه شانس هم فرستاده می شود که با آن شانس شکلاتی تان را امتحان می کنید و کامتان را شیرین میکنید...

در این جعبه جالب شکلات های خوشمزه مختلفی از برند های گوناگون را در نظر گرفته ایم که احتمالا حداقل عاشق یکی از آنها هستید و بر اساس شانس تان تنها یک برند از هر شکلات در هر جعبه هست. این برنامه ۱۰ روز ادامه دارد و شما هر روز می‌توانید شانس تان را امتحان کنید و از شکلات های خوشمزه مختلفی لذت ببرید.

سفارش های شما در هر ساعتی از شبانه روز ثبت می شود و هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب امکان تحویل رایگان به شما را دارد. شما می توانید انتخاب کنید که کجا و دقیقا چه ساعتی سفارش به دست تان برسد. ما سعی می‌کنیم بسته بندی هایی را به کار ببریم که کاملا متناسب با محیط زیست و بازیافتی باشند یا قابلیت چند بار استفاده را داشته باشند.

راستی اگر در خریدتان به هر دلیل به مشکل برخورد کردید، خیالتان راحت باشد، کافیست یک تماس با واحد امور مشتریان بگیرید، مطمئن باشید خواسته شما با بهترین راه ممکن برآورده میشود.

همراه ما در پیج اینستاگرام باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری از این برنامه ها داشته باشید!

پس با خیال راحت از امکانات روکولند استفاده کنید و دورهم یک هفته شکلاتی جالب با خاطره های خوب بسازیم...

www.rocoland.com

Instagram

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟