شما هم برنامه نویس اندروید شوید [رپورتاژ آگهی]

شما هم برنامه نویس اندروید شوید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سال گذشته در جشن گردهمایی آخرسال توسعه دهندگان برنامه های اندروید در ایران (پنجشنبه بازار) آمارهای جالبی از ابعاد این بازار منتشر شد که برخی از این آمار عبارتند از :

وجود بیش از ۲۰ میلیون دستگاه هوشمند در ایران که برنامه بازار برروی ۱۷ میلیون از تلفن ها و تبلت های اندرویدی نصب است و بیش از ۴ میلیون نفر از این جمعیت دارای اکانت کاربری و سابقه خرید برنامه هستند. و در این بین برخی برنامه ها در بازار فروش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در ماه دارند.

بنابراین یک بازار بدون واسطه و بی دردسر فراهم شده تا هرکس بتواند با تکیه بر خلاقیت و ایده ها و توسعه دانش فنی خود، به فروش های چندصد میلیونی دست یابد.طی دو سال گذشته نیز برنامه ها و بازی های زیادی که بعضا توسط افراد تازه کار و بی ادعا ساخته شده بودند، به این سطح از فروش و درآمد رسیدند. همچنین شرکت های بزرگ و معتبر زیادی به دنبال استخدام توسعه دهندگان برنامه های موبایل هستند و شدیدا نیاز و کمبود نیروی متخصص در این زمینه در بازار کار محسوس است.

هنوز دیر نشده و برای شروع فرصت هست. شما هم می توانید یکی از برنامه نویسان اندروید موفق شوید!

یک تیم ۳ نفره از طراحان و برنامه نویسان فعال اندروید (رضا معلمی، میلاد نوری و محسن براتی) یک دوره آموزشی سه روزه برای علاقه مندان به آموزش برنامه نویسی اندروید تدارک دیده اند که شما نیز با شرکت در این دوره آموزشی می توانید به جمع توسعه دهندگان برنامه های اندروید بپیوندید.

در دوره مقدماتی، مباحث اولیه برای شروع و ساخت یک برنامه ساده و همچنین روش های شروع قسمت های پیچیده تر و توسعه برنامه های حرفه ای با مثال های عملی وکاربردی به کارآموزها آموزش داده خواهد شد . و در پایان دوره هر کارآموز قادر خواهد بود ایده های خود را بصورت یک برنامه اندروید پیاده سازی و در بازار منتشر کند.

این دوره از ۲۶ تا ۲۸ فروردین بمدت سه روز متوالی و هر روز ۸ ساعت برگزار خواهد شد. محل برگزاری دوره موسسه کهکشان نور واقع در خیابان یوسف آباد تهران است. در طول دوره از کارآموزها با ناهار گرم و میان وعده نیز پذیرایی خواهد شد. برای مطالعه سرفصل های دوره و ثبت نام می توانید به سایت این دوره به نشانی http://androidlearn.ir مراجعه نمائید.

برای ثبت نام فقط تا پایان روز ۲۳ فروردین ۹۴ فرصت دارید.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato