تاکسی‌یاب را از این پس با نام «اسنپ» بشناسید؛ در تکمیل نسخه جدید شریک باشید [رپورتاژ آگهی]

تاکسی‌یاب را از این پس با نام «اسنپ» بشناسید؛ در تکمیل نسخه جدید شریک باشید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تاکسی‌یاب در ادامه روند توسعه خود قصد دارد سرویس‌های جدیدی مانند سرویس‌های لوکس، سرویس‌های ویژه و پیک را به خدمات خود اضافه کرده و به این ترتیب شکل تازه‌ای از خدمات مدرن را در سیستم حمل و نقل شهری به وجود بیاورد.

به همین علت و با هدف ارائه تسهیلات بیشتر به مسافران و گسترش و تخصصی نمودن این تسهیلات از این پس تاکسی‌یاب تحت نام "اسنپ" به فعالیت خود ادامه خواهد داد. بر همین اساس برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده از خدمات، از این پس می توانید به سایت اسنپ به آدرس Snapp.ir مراجعه کنید.

با انتخاب نام جدید "اسنپ" و همینطور آماده سازی نسخه های جدید برنامه برای سیستم عامل های اندروید و آی‌ او اس، حالا زمان این فرا رسیده که شما هم در تکمیل این برنامه ها با ما شریک باشید.

در حال حاضر ورژن بتا برنامه آماده شده و شما می توانید به عنوان اولین افراد شانس این را داشته باشید که برنامه را تست و باگ هایش را پیدا کنید. برای قدردانی از این زحمت شما هم، مبلغ ۳۰ هزار تومان اعتبار هدیه در ازای گزارش حداقل ۱۵ باگ برای شما در نظر گرفته ایم. برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://www.snapp.ir/friendyaab/new-app مراجعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato