دموی سیستم جدید نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم [رپورتاژ آگهی]

دموی سیستم جدید نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سپیدار محصول شرکت همکاران سیستم است که به صورت تخصصی به عنوان پیشرو در صنعت تولید نرم افزار حسابداری فعالیت دارد و با ارائه امکانات خاص و متنوع، کاربری آسان، دسترسی راحت و قیمت مقرون به صرفه، توانسته تا به امروز مورد قبول ۵۰.۰۰۰ حسابدار واقع گردد.

سیستم‌های نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار، حقوق و دستمزد، تولید، پیمانکاری و دارایی ثابت است. این سیستم‌ها توانسته‌اند یک سازوکار قدرتمند و یکپارچه را برای مدیریت حساب‌ها و بهبود فرآیندهای مالی و حسابداری شرکت‌ها فراهم کنند.

دارایی ثابت، سیستم جدید سپیدار همکاران سیستم

با افزایش تعداد دارایی‌ها و تغییرات آن‌ها، زمان و هزینه زیادی از واحد حسابداری یک شرکت گرفته می‌ شود و مسلماً با افزایش حجم ورودی و خروجی حساب‌ ها، احتمال بروز خطای انسانی امری غیر قابل اجتناب و انکار است. بنابراین نیاز به یک نرم افزار مالی جامع و یکپارچه امری مهم است.

دارایی ثابت، سیستم جدید سپیدار همکاران سیستم است که سادگی در فرایند محاسبه استهلاک اموال، پلاک‌گذاری، نقل و انتقال، سهولت در نگهداری و گزارش‌گیری اطلاعات دارایی‌ها را مطابق با آخرین تغییرات قانونی و اصول استاندارد حسابداری در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

با امکانات سیستم دارایی ثابت سپیدار همکاران سیستم بیشتر آشنا شوید

برخی از امکانات سپیدار به شرح زیر است:

 • ثبت تحصیل و انجام کلیه‌ی عملیات طی دوره دارایی‌ها به صورت گروهی از جمله تغییر نرخ و روش، نقل و انتقال، فروش، اسقاط، حذف، بلااستفاده و غیره
 • امکان پلاک‌گذاری دارایی‌ها به صورت دستی یا خودکار متناسب با الگوی دلخواه
 • گزارش‌گیری دقیق و لحظه‌ای برای مدیریت اموال با استفاده از کارت دارایی
 • ثبت سود یا زیان ناشی از هر عملیات در همان تاریخ به صورت خودکار
 • محاسبه استهلاک دارایی­ها برای هر دارایی و در هر دوره دلخواه با استفاده از آخرین جدول قوانین استهلاک
 • تعیین روش محاسبه استهلاک بر مبنای ماده ۱۴۹ قانون مالیات‌های مستقیم
 • محاسبه استهلاک برای هر پلاک دارایی به صورت خودکار
 • ارائه سند حسابداری محاسبه استهلاک به صورت تجمیعی و یا به تفکیک هر ماه برای هر دارایی
 • امکان بلااستفاده کردن دارایی و محاسبه استهلاک ۳۰ درصدی در دوره بلااستفاده و همچنین استفاده مجدد از دارایی بلااستفاده شده
 • ثبت مخارج پس از تحصیل مانند تعمیرات اساسی ” و یا “گسترش و الحاق” و ثبت آن در نرم ­افزار
 • تطابق کامل سیستم با آخرین اصول و قوانین حسابداری


کلیه شرکت‌های بازرگانی، خدماتی، تولیدی و پیمانکاری می‌توانند در زمان استفاده از سیستم دارایی ثابت برای ثبت تحصیل، نقل و انتقال، گردش‌های دارایی، محاسبه استهلاک، مدیریت بهتر اموال، نگهداری و کنترل دارایی‌ها و جلوگیری از اتلاف منابع شرکت، علاوه بر رسیدن به اهداف و ارزش‌های مورد نظر خود، راحتی و آسودگی حساب‌وکتاب را با سیستم دارایی ثابت نرم افزار حسابداری سپیدار تجربه کنند.

مشاهده سیستم دارایی ثابت سپیدار به صورت رایگان

دموی سیستم دارایی ثابت به شما این امکان را می‌دهد که با فضا و امکانات سیستم، قبل از خرید آشنا شوید و سپس در صورت تمایل، آن را خریداری کنید.
چنانچه شما علاقه‌مند به آشنایی بیشتر با این سیستم هستید می‌توانید فرم درخواست دموی دارایی ثابت سپیدار همکاران سیستم را تکمیل نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato