تجربه جنگل نوردی با MVM X33s برای مشتریان مدیران خودرو

تجربه جنگل نوردی با MVM X33s برای مشتریان مدیران خودرو

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سفر دو روزه مشتریان ایکس ۳۳ اس در جنگل های مازندران با عنوان " لذت جنگل نوردی با ایکس۳۳اس" انجام شد.

طی این کمپ دو روزه که می‌ توان آن را از حیث شکل اجرا و دخیل کردن مشتریان در آن در نوع خود منحصر بفرد دانست، شرکت مدیران خودرو با دعوت همگانی از دارندگان خودرو ایکس ۳۳ اس از داوطلبان خواست تا در یک سفر دو روزه به قلب جنگل های مازندران آنها را همراهی کنند.

این سفر در روز پنج شنبه با حضور ۸ خانواده منتخب ایکس ۳۳ اِس سوار یک تیم امداد، گروه فیلمبرداری و تیم اجرائی سفر خود را به سمت فیروزکوه و جنگل های آلاشت آغاز شد.اهداف این سفر بررسی قدرت خودرو ایکس۳۳ اِس در مسیر های نیمه آفرودی جنگلی بیان شده است. مسیر حرکت شامل مناطق جوارم، مسیر جنگلی آلاشت، منطقه لفور، بورخانی، نفت ‌چال و همچنین بازدید از سد البرز و عبور از منطقه جنگلی شیرگاه بوده است.

این مناطق عموما دارای مسیرهای جنگلی و شوسه است که برای تست توانایی های ایکس۳۳ اِس در شرایط آب و هوایی بارانی بعنوان یک چالش جدید مطرح بود.

این سفر مطابق برنامه انجام شد و عبور از مسیرهای تعیین شده با اتکا به توانایی های ایکس ۳۳ اِس صورت گرفت.

مسیر حرکت از منطقه بورخانی و نفت چال با شیب های تند و ملایم و جاده های خاکی و گاهی سنگلاخ توسط رانندگان غیر حرفه ایی و البته به همراه اعضای خانواده آنها طی مسیر شد.اعضای گروه با اعتماد به توانایی های ایکس۳۳اِس مسیر ۳۰ کیلومتری کوهستانی- جنگلی را به خودرو‌های خود می‌سپارند، موتور ۲۰۰۰ سی‌سی با قدرت ۱۳۶ اسب بخار به مدد لاستیک های پهن ایکس۳۳ اِس به راحتی از مسیرهای لغزنده و باران خورده عبور کرده و از پس جاده های جنگلی برمی ‌آید.

طول مناسب خودرو و همچنین سیستم تعلیق و فنر بندی بروز شده ایکس ۳۳ اِس باعث شده است ناهمواری ‌های جاده هیچ احساس نا‌خوشایندی را برای سرنشینان ایجاد نکرده و لذت رانندگی را دوچندان می ‌کند.

توانایی حرکت در مسیر های نیمه آفرودی برای ایکس۳۳ اِس یکبار دیگر مورد آزمایش قرار می‌ گیرد و اعضای گروه و خانواده از راحتی سواری با ایکس۳۳ اِس لذت می‌ برند.فعالیت های متنوع دیگر اعم از بازدید موزه مردم شناسی آلاشت، بازدید از منطقه گردشگری جوارم و اقامت شبانه، بازدید از سد البرز و همچنین انجام مسابقات طناب کشی، آشپزی و مسابقه فنی از از دیگر فعالیت های اعضای این گروه بوده است.در این سفر دو روزه خانواده‌هایی از شهر های تهران، کرج، گلپایگان، کاشان و نهاوند در این برنامه حضور داشتند.

در این سفر سعی شد علاوه بر اعتماد به قابلیت های خودرو ایکس۳۳اس از قابلیت های آفرودی آن استفاده شود، خودرو هایی که گاها با ظرفیت کامل بارگیری شده بودند و در عین حال با عبور مسیرهای غیر معمول جنگلی ایکس۳۳ اس را به بوته آزمایش گذاشتند.پیشرانه ۲.۰ لیتری ایکس۳۳ اس قابلیت تولید ۱۳۸ اسب بخار قدرت و ۱۸۰ نیوتن‌ متر گشتاور را دارد.

این قدرت از طریق یکگیربکس CVT هفت سرعته به آسفالت منتقل می ‌شود. ام‌وی‌ام ایکس۳۳ اس ۲ حالت رانندگی Eco و یا Sport را برای شما فراهم می ‌کند که باعث افزایش رضایت از خودرو خواهد شد.امکانات این خودرو شامل، سنسور و دوربین دنده عقب،نمایشگر میزان باد لاستیک TMPS، نمایشگر ۸ اینچی لمسی، بلوتوث با قابلیت اتصال به تلفن همراه، تریم داخلی دو رنگ، صندلی ‌های چرمی با دوخت قرمز، رینگ ‌های آلومینیومی ۱۷ اینچی، کاور جدید لاستیک زاپاس، بدنه ‌ی دور رنگ در مدل اسپرت X33S و وجود کیت سر اگزوز در دو سمت سپر عقب هستند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato