از این پس اپلیکیشن های خود را به راحتی در اپ استور های خارجی منتشر کنید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این روز ها با گسترش تحریم ها شاهد این بودیم که اپلیکیشن های ایرانی از اپ استور و گوگل پلی حذف می شدند و توسعه دهندگان و برنامه نویسان ایرانی با مشکلاتی مواجه می شدند و نمی توانستند برنامه های خود را منتشر کنند. همچنین برای بیشتر برنامه نویسان این موضوع وجود داشت که اصلا نتوانند اکانت توسعه دهنده تهیه کنند که دلیل آن نداشتن حساب بانکی بین المللی و مشکلات مشابه بود.

این موضوع در مورد انتشار برنامه های iOS بیشتر احساس می شود، چون کاربران iOS نمی توانند مثل کاربران اندروید از یک سایت برنامه را دانلود و نصب کنند.

مدتی است که یک سرویس ایرانی با نام آی تیپس (?iTips) خدماتی را برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان ایرانی فراهم کرده. با استفاده از این سرویس برنامه نویسان و توسعه دهندگان ایرانی می توانند برنامه های خود (iOS ،Android ،Windows MacOS و …) را در اپ استور اپل، گوگل پلی، نصب مستقیم روی سایت (برای سیستم عامل iOS)، ویندوز استور و مارکت های خارجی دیگر منتشر کنند.

البته این سرویس خدمات دیگری را هم در دسترس توسعه دهندگان قرار داده، مانند اکانت هایی برای ارتقا Apple ID به حساب توسعه دهنده برای خروجی گرفتن از پروژه، فعال کردن سرویس پوش نوتفیکیشن (iOS) و … .

آی تیپس
برای مشاهده در اندازه بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.

تاکنون آی تیپس با شرکت های مختلفی در راستای انتشار برنامه همکاری کرده، از جمله تپسی، دینگ، زرین پال، فرانگر و … .

شما هم اگر با مشکلات انتشار برنامه مواجه شده اید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت این سرویس به آدرس www.iTips.io مراجعه کنید و از امکانات این سرویس استفاده کنید.

ایمیل: developer@iTipsStore.com

آپارات: http://aparat.com/itips

کانال تلگرام: https://t.me/iTips_Store

ایسنتاگرام: https://instagram.com/iTips_Store

کانال تلگرام توسعه دهندگان: https://t.me/iTipsDeveloper

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟