ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

بلیط قطار را آنلاین و ارزان تر از همه جا بخرید [رپورتاژ آگهی]

امروزه اکثریت مردم برای خریدهای خود گزینه خرید اینترنتی را انتخاب می‌کنند. این کار باعث می‌شود که هم در زمینه وقت و هم هزینه صرفه جویی شود. سفر با قطار و تهیه بلیط آن نیز ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه اکثریت مردم برای خریدهای خود گزینه خرید اینترنتی را انتخاب می‌کنند. این کار باعث می‌شود که هم در زمینه وقت و هم هزینه صرفه جویی شود. سفر با قطار و تهیه بلیط آن نیز از این قائله مستثنا نیست.

خیلی اوقات در زندگی ما پیش می‌آید که برای انجام کاری یا دیدار آشنایان و فامیل احتیاج به بلیط قطار داریم و برای خرید آن به صورت حضوری در آژانس‌ها وقت نداریم. همین موضوع باعث می‌شود که در خانه یا محل کار با تنها چند کلیک بلیط مورد نظر خود را بی هیچ دردسر و حضور در ترافیک خریداری کنیم.

انتخاب قطار برای سفرها چند دلیل می‌تواند داشته باشد. اول اینکه قطار نسبت به هواپیما و اتوبوس ممکن است حاشیه امنیت بیشتری داشته باشد و خیلی کمتر از حوادثی شنیدم که یک طرف آن قطار بوده است. دوم این است که هزینه بلیط قطار برای مسافران خیلی گران نیست و قشرهای مختلف مردم قادر به خریداری آن هستند. سوم اینکه خیلی از افراد دوست دارند در حین سفر از طبیعت بین دو شهر لذت ببرند و این در حالی امکان پذیر است که یا قطار، اتوبوس و یا با وسیله شخصی صورت بگیرد. اما در این مورد باز هم قطار از بقیه موارد آسان‌تر و ایمن‌تر است. دلیل چهارم هم راحت بودن قطار برای مسافر است. امکان استراحت بر روی تخت و همچنین امکانات بیشتری که قطار نسبت به اتوبوس و وسیله نقلیه دارد مثل سرویس بهداشتی داخل قطار، رستوران و.. خود عاملی است که سبب انتخاب و تمایز قطار می‌شود. دلیل پنجم نیز زمان کمتر در مسافرت با قطار نسبت به اتوبوس و ماشین شخصی است. مسافتی که با ماشین و اتوبوس ممکن است 10 ساعت به درازا بکشد با قطار بسیار کم‌تر می‌شود. همچنین هزینه بسیار زیادی که سوخت برای ماشین شخصی به همراه دارد را نباید فراموش کرد. این هزینه در سفر با قطار وجود ندارد.

یک مطلب بسیار مهم که درباره سفر با قطار باید عنوان کرد این است که برنامه‌های سفر با قطار خیلی به ندرت پیش می‌آید که دچار کنسلی و یا تاخیر شود و این در حالی است که در مورد هواپیما این موضوع کاملا متفاوت است. سفر با هواپیما به دلیل مشکلات جوی و دیگر مسائل با تاخیر و کنسلی بسیاری مواجه است. این موضوع فرق بسیار مشهود بین سفر باقطار و هواپیما است که باعث تمایز این دو از هم می‌شود.

سفر به مشهد از آن دسته سفرهایی است که مردم بیشتر دوست دارند که با قطار آن را انجام دهند. بودن با خانواده در کوپه‌های نزدیک به هم تا مقصد و لذت بردن از مناظر، تجربه بسیار قشنگی است که در زندگی خیلی کم ممکن است رخ می دهد. در بسیاری از مواقع خصوصا تعطیلی‌ها که اکثریت مردم آن زمان را برای سفر انتخاب می‌کنند محور تهران به مشهد و برعکس بسیار شلوغ می‌شود و کار را برای سفر با ماشین سخت می‌کند و ساعت‌ها باید در جاده‌های خشک و خسته کننده  رانندگی کرد. به همین دلیل مسیر تهران به مشهد با قطار یکی از پرترددترین مسیرها است و خیلی از افراد دوست دارند این مسیر را با قطار مسافرت کنند. بیشتر مسافرها ترجیح می‌دهند که تا مشهد با قطار سفر کنند تا اینکه با ماشین شخصی رانندگی طولانی مدت را تجربه کنند.

همچنین میزان سفرهایی که با قطار به سمت مشهد انجام می‌پذیرد نسبت به سایر شهرها بسیار بیشتر است و این باعث می‌شود که سیستم حمل و نقل قطار مشهد به سمت تهران و تهران مشهد نسبت به باقی شهرها کمی تفاوت داشته باشد و باید گفت که این خط از قطارهای تهران تا مشهد از واگن‌های جدید و پیشرفته‌ای بهره می‌برد.

در مسیر تهران مشهد قطارهای مختلفی در حال رفت و آمد است که بسته به نوع قطار، ساعات حرکت، امکانات داخلی آن، تمیزی و کم صدا بودن کوپه‌ها قیمت‌های آنها تفاوت دارد. شما به راحتی می‌توانید با ورود به سایت تخفیفان از قیمت‌های بلیط‌های قطار مشهد تهران باخبر شوید و بلیط سفر خودتان را با قیمتی پایین تر نسبت به سایر آزانس های مسافرتی خریداری کنید.

هدف تخفیفان از ارائه این سرویس راحتی شما در سفر به مشهد و همچنین ذخیره بیشتر پول در جیب‌های شماست. همچنین اگر قصد اقامت در شهر مشهد را داشته باشید نیز میتوانید از پیشنهاد های تخفیفان برای هتل مشهد استفاده کنید و هزینه سفر خودتان را به حداقل برسانید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی