آخرین قیمت موبایل در بازار

آخرین قیمت موبایل در بازار

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کاهش قیمت دلار در هفته‌های اخیر، منجر به کاهش قابل توجه قیمت موبایل و لپ‌تاپ در بازار شده است و به گفته تحلیلگران این کاهش قیمت ادامه‌دار خواهد بود. ولی هنوز هم برخی از فروشندگان موبایل، گوشی‌ها را به نرخ دلار بالاتر به فروش گذاشته‌اند به کمک اپلیکیشن و وبسایت ترب می‌توانید آخرین قیمت موبایل  و خودرو و هر کالای دیگری را در بین بیش از ۵۰۰ فروشگاه معتبر مقایسه کنید و ارزان‌ترین فروشنده بازار را پیدا کنید.

کار با ترب بسیار ساده است. کافی است اسم محصول مورد نظر را در ترب بنویسید و مقایسه قیمت‌های فروشگاه‌های مختلف را مشاهده کنید.

برای مثال در تصویر زیر لیست قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ در بین فروشندگان مختلف را می‌بینید.ترب

در ترب علاوه بر جست‌وجو بر اساس نام محصول، از دسته‌بندی‌ها نیز می‌توانید محصول مورد نظر را پیدا کنید. برای مثال از دسته‌بندی قیمت لپ‌تاپ می‌توانید، قیمت انواع لپ‌تاپ‌های موجود در بازار را بر اساس فیلترهای محبوب‌ترین و کمترین قیمت و یا بر اساس برند لپ‌تاپ جست‌وجو کنید.

یکی از ویژگی‌های بسیار کاربردی ترب، نمودارهای زمانی قیمت محصولات در بازار است. به کمک این نمودارها می‌توانید از قیمت روزها و هفته‌های گذشته محصولات در بازار باخبر باشید و تغییرات قیمت آن‌ها را زیر نظر بگیرید.

برای مثال در تصویر زیر نمودار تغییر قیمت میانگین بازار و کمترین قیمت بازار را برای آیفون ایکس اس مکس در هفته‌های گذشته را می‌بینید.ترب

اگر تصمیم به خرید دارید، حتما قبل از خرید برای اطلاع از قیمت بازار و فروشندگان معتبر از ترب استفاده کنید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato