مدیریت هوشمند مرکز تماس با ماهان ویپ

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در گذشته سیستم‌های مدیریت مراکز تماس ( PBX ) بیشتر به شکل تلفن‌های سانترال به چشم می‌خوردند و سال‌های زیادی مدیریت مراکز تلفنی به شکل سانترال انجام می‌شد که معایبی نیز داشتند.

با پیشرفت تکنولوژی سیستم‌های مدیریت تماس نیز رشد چشم‌گیری داشتند و با رایج شدن بستر شبکه، اینترنت و خطوط دیجیتال و گسترده شدن نیاز شرکت‌ها و موسسات، سیستم‌های مدیریت تماس از حالت ابتدایی خود که فقط تماس گرفتن و پاسخ دادن به تماس‌ها بود خارج شد و نیازهای جدیدی از قبیل هدایت تماس‌ها درحالت‌های مختلف، گزارش گیری‌ها و مانیتور کردن تماس‌ها به وجود آمدند.

امروزه سیستم مدیریت تماس VoIP ( Voice over Internet Protocol ) به ‌دلیل کیفیت بالاتر، نداشتن محدودیت جغرافیایی و هزینه‌های کمتر نسبت به سیستم‌های ارتباطی مانند سانترال ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند.

در حال حاضر شرکت‌های بزرگ زیادی دست به تولید نرم‌افزارهای مدیریت تماس زد‌ه‌اند که برخی از آن‌ها نرم‌افزارهای خود را به صورت پرداخت حق اشتراک و برخی به صورت رایگان ارائه می‌دهند.

استفاده از این نرم افزارها می‌تواند شرکت‌ها و موسسات داخلی را با مشکلاتی روبرو کند. به طور مثال برای خرید لایسنس نرم افزارهایی مانند  ۳CX با توجه به شرایط ارز باید هزینه هنگفتی پرداخت و از آنجایی که کشور ما در شرایط تحریم قرار دارد ممکن است شرکت تولیدکننده مجبور به قطع همکاری شود و ریسک استفاده از آن‌ها بالا می‌رود.

استفاده از نرم‌افزارهایopen source  مانندElastix  یا Issabel در شرکت‌ها و موسسات تجاری بزرگ به دلیل نداشتن پشتیبانی ریسک زیادی دارد و ادمین‌ها باید از طریق جستجو در اینترنت به حل مشکلات احتمالی بپردازند. همچنین فارسی نبودن زبان این نرم‌افزارها، استفاده از آن را پیچیده کرده است.

آشنایی با نرم افزار مدیریت مرکز تماس ماهان‌ویپ

ماهان ویپ

ماهان‌ویپ با توسعه نرم‌افزار مدیریت مرکز تماس خود (MV) که کاملا توسط برنامه نویسان داخلی ایجاد شده ، توانسته نیازهای مشتریان خود را در حوزه ارتباطات تلفنی (IP PBX) برطرف کند. این نرم‌افزار امکانات پیشرفته‌ای را به همراه سرعت و دقت بالا در اختیار کاربران قرار می‌دهد ، گفتنی است نرم‌افزار ماهان‌ ویپ با گسترش فعالیت‌ سازمان‌ها قابل ارتقا و توسعه بوده و درنتیجه امکان خدمات ‌دهی به تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ را دارد. مهم‌ترین ویژگی این نرم‌افزار که آن را از سایر نرم‌افزارهای مشابه متمایز می‌کند پشتیبانی سطح پیشرفته‌ آن است. به‌روزرسانی این نرم‌افزار موجب افزودن قابلیت‌های جدید و رفع اشکالات در سریع‌ترین زمان ممکن خواهد بود.

در ادامه برخی از امکانات نرم افزار مدیریت مرکزتماس ماهان ویپ به اختصارمعرفی شده است:

ضبط و شنود مکالمه

یکی از روش‌های نظارت و مدیریت برعملکرد مرکزتماس، امکان شنود و ضبط مکالمات اپراتورها است. معمولاً مدیران مراکز تماس، از این ویژگی‌ها به‌عنوان راهکاری جهت بالا بردن سطح کیفیت پاسخگویی و امورآموزشی پرسنل جدید استفاده می‌کنند. همچنین با استفاده از امکان ضبط مکالمه ورودی، داخلی و خروجی می‌توان به پیگیری و بررسی نارضایتی مشتری‌های سازمان پرداخت و نیاز مشتریان را مرتفع کرد.

ارتباط با سایر نرم‌افزارها

یکپارچگی و همگام‌سازی با سایر نرم‌افزارها از ویژگی‌های بسیار مهم ماهان ویپ است. شما می‌توانید برای یکپارچگی بیشتر نرم‌افزارهای خود مانند CRM و غیره، ازسرویس API  این نرم‌افزار استفاده کنید.

منوی صوتی پیشرفته (یک ویژگی برای حرفه‌ای‌ها)

این ویژگی امکانات گسترده و قابل انعطاف زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، از تعداد تماس‌های تکراری کم کنید. تنها کافی‌ست ابزارها را در مسیر مشخص قرار دهید. به طور مثال این ابزارها می‌توانند یک وب سرویس از نرم‌افزار دیگر شما را فرا بخوانند، یک یا چند شرط را بررسی کنند و موارد زیادی از قبیل فراخوانی ماکروها، پخش صداها، گرفتن و خواندن اعداد و غیره را روی منوی تماس شما انجام دهند.

با استفاده از این افزونه می‌توانید مشخص کنید که اطلاعات از وب سرویس شما گرفته شود و به صورت خودکار طی یک پیام صوتی به مشتریان شما داده شود. برای مثال، یک طلا فروشی می‌تواند نرخ روز طلا را با استفاده از این ابزار به صورت تلفنی بدون نیاز به اپراتور و فقط با یکبار ضبط صدا اعلام کند.

گزارش‌های صف

برای بهبود عملکرد مرکز تماس، نیاز به تهیه گزارش‌های متنوعی از جمله : گزارش تماس‌های از دست رفته در صف ، تعداد و زمان مکالمه پاسخ داده شده هر اپراتور و غیره می باشد . افزونه گزارش‌های صف این آمار را به صورت دقیق در اختیار شما قرار می‌دهد.

تعریف سطوح دسترسی به نرم‌افزار

در جایگاه یک مدیر تمایل دارید چه افرادی امکان شنود مکالمات را داشته باشند؟ چه افرادی به فکس واحدهای مختلف دسترسی داشته باشند؟ چه افرادی بتوانند گزارش تهیه کنند و غیره. نرم‌افزار ماهان‌ویپ امکان تعریف سطوح دسترسی به ریزترین قسمت‌های نرم‌افزار را فراهم می‌کند.

تعریف قانون‌گذاری تماس

سرپرستان و مدیران مراکز تماس اغلب به قانون‌گذاری و محدودیت تماس اپراتورها علاقه‌مند هستند.

چند نمونه از کاربردهای قانون‌گذاری تماس:

هر داخلی امکان تماس با کدام داخلی‌ها را داشته باشد؟

آیا تماس خروجی به ایشان وصل شود؟

آیا امکان برقراری تماس با موبایل، شهرستان و خارج از کشور را داشته باشد؟

تمام این موارد را می‌توانید با نرم‌افزار ماهان‌ویپ مدیریت کنید.

مدیریت هزینه‌های تماس

محاسبه هزینه تماس یکی از پرکاربردترین گزارش‌ها برای سازمان‌های مختلف است. ماهان‌ویپ در نرم‌افزار خود امکانی فراهم کرده است تا گزارش هزینه تماس شرکت‌ها را به تفکیک هر واحد و هر کارشناس ارائه دهد. با استفاده از این گزارش می‌توانید هزینه‌های تماس را به مقدار قابل توجهی کنترل نمایید.

تماس هوشمند

برای جلب رضایت مشتریان، می‌توانید هر مشتری را برای مدت محدودی با کارشناس مشخصی مرتبط کنید تا با هر تماس به یک کارشناس جدید متصل نشود. با استفاده از تماس هوشمند می‌توانید به این امکان دست پیدا کنید.

پشتیبانی ماهان‌ویپ

واحد پشتیبانی ماهان‌ویپ به‌ صورت شبانه ‌روزی، در تمام روزهای هفته و همه‌ی ماه‌های سال آمادگی پاسخ‌گویی به مشتریان را دارد. پس از تماس شما با واحد پشتیبانی (۰۲۱-۸۷۲۷۳)، کارشناسان این بخش که از زبده‌ترین و کارآزموده‌ترین متخصصان هستند، تمام تلاش خود را جهت رفع سریع و پاسخ‌گویی به‌موقع به مشکلات مشتریان می‌کنند.

چگونگی راه‌اندازی مرکزتماس

برای ارتباط با کارشناسان ماهان‌ویپ، ابتدا با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ تماس حاصل فرمایید. پس از دریافت اطلاعات از مشتری، نیازسنجی توسط پرسنل فنی به‌صورت حضوری انجام می‌شود و براساس نیازسنجی انجام شده، سناریو و راهکارهای کارآمد طی مشاوره رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

همچنین طی یک جلسه، نرم‌افزار را به صورت آنلاین یا حضوری به شما معرفی می‌کنند و آموزش‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند.

تعرفه خدمات ماهان‌ویپ همیشه به‌صورت آنلاین و شفاف در دسترس مشتریان قرار دارد. شما هرلحظه می‌توانید تعرفه هسته و افزونه‌های مورد نظر خود را در صفحه پیش فاکتور نرم‌افزار محاسبه کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟