با معرفی دوستانتان به «های وب»، هدیه بگیرید [رپورتاژ آگهی]

با معرفی دوستانتان به «های وب»، هدیه بگیرید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

«های وب»، ارائه دهنده خدمات دسترسی به اینترنت در سراسر کشور، تا آخر بهمن ماه به کاربرانی که دوستان و آشنایان خود را با خرید بسته های ویژه، عضو خانواده بزرگ «های وب» می کنند، ۲۰.۰۰۰ تومان اعتبار هدیه می دهد.

از آن جایی که مهم ترین راه آشنایی و جذب مشتریان جدید در «های وب»، معرفی دوستان و آشنایان بوده، از تاریخ ۱۲ دی تا آخر بهمن ماه، به ازای هر کاربر جدیدی که معرفی شده و یکی از بسته های ویژه «های وب» را خریداری کند، به معرف وی مبلغ ۲۰.۰۰۰ تومان اعتبار هدیه می دهد.

ویدیوی زیر، طرح فروش شبکه ای را بیشتر توضیح می دهد:

برای محاسبه این اعتبار هدیه، کافیست کد معرف شما (همان نام کاربری شما در «های وب») پس از واریز آنلاین وجه بسته ویژه، وارد گردد. اعتبار هدیه در اول هفته (شنبه ها) محاسبه و در پنل کاربری معرف، منظور می گردد. از این اعتبار هدیه می توان برای خرید سرویس، ترافیک، فشفشه، نیترو و ... استفاده نمود، یا این که با پس انداز آن و رسیدن به سطح ۵۰۰.۰۰۰ تومان، آن را به طور نقدی دریافت کرد.

افرادی که خود در حال حاضر اینترنت «های وب» ندارند نیز می توانند با معرفی دوستان و آشنایان خود و خرید بسته های ویژه توسط آن ها، سطح اعتبار خود را بالا برده و نهایتا خود نیز از سرویس ها و بسته های متنوع «های وب» بهره مند شوند.

برای مشاهده توضیحات بیشتر طرح فروش شبکه ای، اینجا کلیک کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato