ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

رویداد بزرگ همبند (گزارش برگزاری رویداد)

مرکز نوآوری نکسترا در جهت توسعه ارتباطات افراد و مجموعه‌های حاضر در اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی اقدام به برگزاری رویداد همبند کرد.

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۷:۴۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مرکز نوآوری نکسترا به عنوان یکی از فعال‌ترین مراکز نوآوری سطح کشور در سال‌های اخیر در جهت توسعه ارتباطات افراد فعال و مجموعه‌های حاضر در اکوسیستم نوآوری، استارتاپی و کارآفرینی اقدام به برگزاری رویداد همبند کرد.

مرکز نوآوری نکسترا دارای 3 بخش اصلی شتابدهنده، فضای کار اشتراکی و استارتاپ استودیو است. بخش شتابدهنده نکسترا از شهریور 1402 اقدام به جذب استارتاپ‌های حوزه‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و شهر هوشمند کرد و تیم‌های برگزیده دوره ارزیابی را وارد فرآیند چهارمین دوره شتابدهی نکسترا کرد و حاصل آموزش‌ها، ارزیابی‌ها و منتورینگ انجام شده در طول این شش ماه، رویداد بزرگ همبند با ارائه 8 استارتاپ برگزیده این دوره شتابدهی بود.

دوره چهارم شتابدهی مرکز نوآوری نکسترا از شهریور الی اسفند 1402 به طول انجامید. این دوره با فراخوان مرکز نوآوری نکسترا برای جذب تیم‌های استارتاپی آغاز شد و 74 تیم استارتاپی ایده‌های خود در قالب این فراخوان ارسال کردند.

تمامی تیم‌های ثبت‌شده حداقل یکبار در جلسات ارزیابی مرکز نوآوری نکسترا که در دو بعد کسب‌و‌کاری و فنی برگزار شد حضور داشتند و از فیلتر داوران و ارزیاب‌های نکسترا عبور کردند.

در نهایت 11 تیم استارتاپی وارد فرآیند شتابدهی نکسترا شدند و دوره‌های آموزشی خود را آغاز کردند. نکسترا در طول حدود دو ماه کارگاه‌های متعدد و مستمر و جلسات منتورشیپ منظمی را برگزار کرد و تمامی تیم‌ها در این راستا مورد پایش مداوم قرار گرفتند.

اسفند 1402 زمانی بود که تیم‌های استارتاپی می‌بایست از فیلتر نهایی نکسترا عبور می‌کردند و برای حضور در استیج دمودی رویداد همبند تایید نهایی را کسب می‌کردند.

در روز 16 اسفند 1402، در تالار قلم کتابخانه ملی 8 استارتاپ در مقابل سرمایه‌گذاران و فعالان اکوسیستم استارتاپی و نوآوری که جمعیتی بالغ بر 900 نفر بودند بر روی استیج رفتند و به ارائه طرح مورد نظر خود پرداختند.

در ادامه نیز می‌توانید گزارش کامل این رویداد را دریافت کنید و با مرکز نوآوری نکسترا در ارتباط باشید.

دریافت گزارش رویداد همبند

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی