ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختصاری SLERF، توکن فای (TokenFi) با نماد TOKEN، دائو میکر (DAO Maker) با نماد DAO و  زیبو (Zeebu) با نماد ZBU به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند. ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختصاری SLERF، توکن فای (TokenFi) با نماد TOKEN، دائو میکر (DAO Maker) با نماد DAO و  زیبو (Zeebu) با نماد ZBU به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال اسلرف (SLERF)

ارز دیجیتال SLERF  پروژه اسلرف، میم کوینی منحصربه‌فرد در شبکه بلاک چینی سولانا است که شخصیت و تصویر میم به‌کاررفته در لوگوی آن از روی حیوانی به نام تنبل برگرفته شده است. این میم کوین با همان مضمون تنبلی، بیش از ۱۰ میلیون دلار جذب سرمایه کرد و دلیل محبوبیتش هم پس از این رویداد و حواشی مربوط به آن رقم خورد.

پروژه میم کوینی اسلرف، با ایجاد کاربرانی متحد در شبکه‌های اجتماعی مختلف، طرف‌داران زیادی را برای شبکه بلاک چینی سولانا و پروژه خود به ارمغان آورده و حداکثر عرضه توکن آن هم 500 میلیون واحد است که دیگر قابلیت ضرب یا انتشار توکن هم وجود ندارد.

آشنایی مختصر با ارز دیجیتال توکن فای (TOKEN)

پروژه بلاک چینی توکن فای (TokenFi)، نوعی زیرساخت در بلاک چین فلوکی اینو برای لانچ یا راه‌اندازی توکن‌های بلاک چینی بدون نیاز به کد یا برنامه‌نویسی است که در کنار کاربردهای بسیار در حوزه دیفای و RWA، به‌عنوان توکن دیفای، در امور غیرمتمرکز این حوزه نیز موارد استفاده بسیار زیادی دارد.

ارز دیجیتال TOKEN با حداکثر عرضه ۱۰ میلیارد توکن در اکتبر سال 2023 پیاده سازی شده و با ایجاد پلتفرمی غیرمتمرکز در بستر فلوکی اینو و تعریف چندین مشوق برای کاربران، قصد دارد راه‌اندازی و پیاده‌سازی رمزارزها را در نهایت سادگی بدون هیچ‌گونه سختی ممکن کند و حتی به کاربران و نهادهای مختلف این امکان را دهد که دارایی‌های خود در دنیای واقعی را در اقتصاد ارزهای دیجیتال تعریف کرده و توکن‌سازی کنند.

معرفی کوتاه ارز دیجیتال دائو میکر (DAO)

پروژه بلاک چینی دائو میکر (DAO Maker)، پلتفرم یا لانچ پدی غیرمتمرکز برای ارائه و راه‌اندازی ارزهای دیجیتال  است که قصد دارد معضلات و مشکلات سیستم‌های سنتی را برای سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه پروژه‌های کریپتویی از میان برمی‌دارد.

تاریخچه ارز دیجیتال DAO Maker، با حداکثر عرضه ۲۳۴٫۹ میلیون توکن، به سال ۲۰۱۹ باز می‌گردد و با ساختاری چندوجهی، هر بخش از آن، به‌منظور دستیابی به هدف خاصی فعالیت خواهد کرد تا فرایند سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه پروژه‌ها به بهترین نحوه صورت گیرد.

آشنایی مختصر با ارز دیجیتال زیبو (ZBU)

پلتفرم Zeebu، پروژه‌ای هدفمند و دارای اکوسیستم، در حوزه پرداخت مبتنی بر بلاک چین است که به طور خاص برای صنعت اپراتورهای مخابراتی طراحی و پیاده‌سازی شده و ارتباطات مالی شفاف، سریع و مقیاس‌پذیر را بین شرکت‌های مخابراتی عمده‌فروشی و مشتریان آنها برای تقویت تحویل سریع و بهبود عملکرد تجاری را فراهم می‌سازد.

ارز دیجیتال زیبو (ZBU)، در دو شبکه اتریوم و BSC پیاده‌سازی شده و از دو استاندارد ERC-20 و BEP-20 پشتیبانی می‌کند، با عرضه حداکثری ۵ میلیارد توکن به بازار عرضه شده و توکن ZBU، به کاربران حق حاکمیتی اهدا خواهد کرد که جدای حفظ محور تمرکززدایی، امنیت و استانداردهای امنیتی پیاده‌سازی شده توسط رأی همگانی را نیز تقویت خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی