ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

کمپین جدید آمبرلا (سفر خوشبو) در راستای مسئولیت اجتماعی و سلامت

برای بسیاری از ما پیش آمده است که با ورود به فضاهای بسته عمومی مانند مترو، با بوی نامطبوع بدن افراد مواجه شده‌ایم. این بو گاهی اوقات آن‌قدر آزاردهنده است که نمی‌توان آن را تحمل ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۴۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

برای بسیاری از ما پیش آمده است که با ورود به فضاهای بسته عمومی مانند مترو، با بوی نامطبوع بدن افراد مواجه شده‌ایم. این بو گاهی اوقات آن‌قدر آزاردهنده است که نمی‌توان آن را تحمل کرد و حتی ممکن است بر روی سلامتی و خلق‌وخوی ما نیز تاثیر منفی بگذارد. آمبرلا، تولیدکننده محصولات بهداشتی و آرایشی، با آگاهی از این مشکل، تصمیم گرفته است که با راه‌اندازی کمپین «سفر خوشبو»، آن را حل کند. این کمپین با تمرکز بر بهداشت فردی و سلامت جامعه، افراد را تشویق می‌کند تا از دئودورانت‌ها و دیگر محصولات خوشبوکننده در فضاهای عمومی و سربسته، استفاده و محیطی دلپذیرتر و سالم‌تر برای خود و دیگران ایجاد کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا این کمپین خلاقانه را به شما معرفی کنیم.

آشنایی با چگونگی اجرای کمپین «سفر خوشبو»

برند آمبرلا می‌خواهد با حرکتی خلاقانه و نوآورانه این کمپین را اجرا کند. قرار است ماکت دئودورانت‌های آمبرلا در فضاهای عمومی شهر به‌خصوص در ایستگاه‌های مترو قرار داده شوند و افراد را به استفاده از این محصولات خوشبوکننده بدن ترغیب کنند. کمپین «سفر خوشبو»، با تشویق فرهنگ بهداشت شخصی و خوش‌بویی، قصد دارد یک تجربه خوشایند برای شهروندان و مسافران ایجاد کند.

ماکت‌های دئودورانت به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که رایحه‌ای خوشبو و مطبوع در فضا پخش می‌کنند و به افراد یادآور می‌شوند که استفاده از این محصولات چقدر می‌تواند در سالم‌تر و دلپذیرترشدن فضاهای عمومی شهر به‌خصوص فضاهای بسته و شلوغ موثر باشد.

این برند با اجرای کمپین «سفر خوشبو» تلاش می‌کند تا با رویکردی جسورانه و با استفاده از ماکت‌های دئودورانت‌های خود، افراد را ترغیب کند تا به‌صورت آگاهانه از این محصولات استفاده کنند و باعث شوند تا همه افراد جامعه از سفر خود با وسایل نقلیه عمومی لذت ببرند.

کمپین «سفر خوشبو»، بر روی کدام مسئولیت اجتماعی تاکید دارد؟

این کمپین حاوی پیامی مبنی بر «مراقبت از خود و دیگران» است؛ بنابراین آمبرلا با کمپین «سفر خوشبو» می‌خواهد افراد را آگاه کند که مدیریت بوی بدن، نه‌تنها برای بهداشت و سلامت فردی لازم است، بلکه باید به‌عنوان یک وظیفه در جهت ارتقای رفاه و سلامت جامعه تلقی شود.

این کمپین افراد را تشویق می‌کند تا با گام‌هایی هرچند کوچک، شادابی و تمیزی را به فضاهای عمومی اضافه کنند تا همه از بودن و وقت گذراندن در آن‌ها لذت ببرند و احساس خوشایندی داشته باشند. ازسوی‌دیگر، هرچه افراد به نظافت شخصی خود اهمیت دهند، اعتمادبه‌نفسشان بالاتر می‌رود و همین امر سبب می‌شود تا سلامت روان جامعه نیز ارتقاء پیدا کند.

در نهایت می‌توان گفت که کمپین «سفر خوشبو» یک کمپین نوآورانه در جهت آگاهی اجتماعی، توجه به دیگران و رفاه جامعه است که با راه‌کارهایی موثر باعث می‌شود، افراد به بهداشت شخصی و خوشبویی خود اهمیت دهند، به فکر راحتی دیگران باشند و مسئولیت‌پذیری و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند که نتیجه آن یک جامعه شاداب و سالم است.

کمپین «سفر خوشبو»، ترویج‌کمپین‌دهنده چه فرهنگی است؟

این کمپین با استفاده از ماکت‌های بزرگ دئودورانت آمبرلا و قراردادن آن‌ها در مکان‌های عمومی مانند ایستگاه‌های مترو، قصد دارد فرهنگ خوش‌بویی و بهداشت فردی را ترویج کند. کمپین «سفر خوشبو» افراد را تشویق می‌کند تا از خوشبوکننده‌هایی مانند دئودورانت آمبرلا استفاده کنند تا به آن‌ها یادآور شود که اقدامی موثر در جهت جلوگیری و مدیریت بوی بد بدن خود انجام دهند و بهداشت فردی‌شان را در اولویت بگذارند.

به‌علاوه، کمپین با پیام خود که بر مراقبت از خود و دیگران تاکید دارد، تلاش می‌کند تا فرهنگ همدلی و توجه را ترویج دهد. «سفر خوشبو» این توانایی را دارد تا جامعه‌ای ایجاد کند که افراد، تاثیر اقدامات خود را بر دیگر افراد جامعه مشاهده می‌کنند و می‌فهمند که این اقدامات هرچند کوچک، می‌تواند چه تاثیر مثبتی بر جامعه داشته باشد.

بنابراین می‌توان گفت که کمپین «سفر خوشبو» مروج فرهنگ همدلی، توجه به دیگران و رعایت بهداشت فردی است. این کمپین با تمرکز بر سلامت عمومی جامعه، مردم را تشویق می‌کند تا به سلامت خود و دیگران توجه کنند و در فکر ایجاد محیطی راحت و آسوده برای همه باشند.

آمبرلا با راه‌اندازی کمپین «سفر خوشبو»، قصد رسیدن به چه اهدافی را دارد؟

اهداف آمبرلا از راه‌اندازی این کمپین، به شرح زیر است:

  • ارتقای بهداشت فردی: با تشویق افراد به استفاده از محصولات بهداشتی و خوشبوکننده، نظافت و بهداشت افراد بهبود پیدا می‌کند.
  • افزایش رفاه جامعه: تاکید کمپین «سفر خوشبو» بر ایجاد هوای سالم و فضای راحت در مکان‌های عمومی است. اگر این کمپین به موفقیت دست پیدا کند، موجب بهینه‌شدن فضاهای عمومی شهری و در نتیجه افزایش رفاه جامعه می‌شود.
  • ترویج استفاده از محصولات خوشبوکننده بدن در مکان‌های عمومی: بسیاری از افراد از خوشبوکننده‌های بدن، تنها در مهمانی‌ها و مراسم رسمی استفاده می‌کنند. آمبرلا با راه‌اندازی این کمپین، می‌خواهد کاری کند که مردم از این محصولات در زندگی روزمره خود نیز استفاده کنند و از مزایای آن بهره ببرند.
  • توجه به خودمراقبتی: پیام این کمپین که بر مراقبت از خود و دیگران تاکید می‌کند، نشان می‌دهد که یکی دیگر از اهداف آمبرلا، خودمراقبتی و توجه به بهداشت شخصی است.
  • افزایش آگاهی اجتماعی: وقتی افراد درک کنند که خوشبوبودن چقدر می‌تواند به کیفیت هوا و آسایش دیگران کمک کند، یعنی آگاهی اجتماعی آن‌ها ارتقاء پیدا کرده است.
  • کاهش بوی نامطبوع در فضاهای عمومی: آمبرلا با برگزاری کمپین «سفر خوشبو»، می‌خواهد انتشار بوی بد بدن را در فضاهای عمومی به‌خصوص فضاهای بسته و شلوغ کاهش دهد و مانع ناراحتی و خجالت افراد شود.

سخن پایانی

آمبرلا با کمپین خلاقانه و نوآورانه خود، تلاش می‌کند که سلامت و رفاه جامعه را افزایش و آگاهی اجتماعی را ارتقاء دهد. کمپین «سفر خوشبو»، آماده است تا نقشی پررنگ در افزایش کیفیت هوای مکان‌های عمومی به‌خصوص فضاهای بسته و شلوغ مانند مترو ایفا کند و مردم را تشویق کند تا به سلامت خود و آسایش دیگران توجه داشته باشند و از محصولات خوشبوکننده بدن استفاده کنند. آمبرلا امیدوار است تا با این کمپین بتواند استفاده از محصولات بهداشت شخصی را به یک عادت روزانه در بین افراد، تبدیل و جامعه‌ای شاداب و سالم ایجاد کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی