ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گزارش ویدیویی دیجیاتو از ششمین نمایشگاه کار ایران

تقویت برند کارفرمایی یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت‌های حاضر در نمایشگاه کار است.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۸


ششمین نمایشگاه کار ایران از ۲۵ تا ۲۷ بهمن‌ماه در محل سالن‌های نمایشگاهی برج میلاد درحال برگزاری است. این نمایشگاه که توسط جاب‌ویژن برگزار می‌شود، میزبان ۷۵ شرکت است که ۱۵۰۰ موقعیت شغلی متنوع را در دسترس کارجوها قرار می‌دهند. در ویدیوی زیر که در روز اول این نمایشگاه تهیه شده است، با تعدادی از شرکت‌های حاضر در ششمین نمایشگاه کار گفت‌وگو کرده و نظر کارجویان در مورد این نمایشگاه را پرسیده‌ایم.

گزارش ویدیویی دیجیاتو از ششمین نمایشگاه کار ایران

کارجویان می‌توانند با حضور در نمایشگاه کار ایران، به‌صورت مستقیم با مدیران منابع انسانی شرکت‌ها ارتباط برقرار کنند و اطلاعات مورد‌نیازشان از موقعیت شغلی و سازمان موردنظر را به‌دست آورند. همچنین نمایشگاه کار این بستر را برای مدیران منابع انسانی فراهم کرده است که نیازها و انتظارات سازمان از کارکنان را به‌صورت فعالیت‌های تعاملی مختلف به افراد نشان دهند.

وجه تمایز این نمایشگاه با سایر نمایشگاه‌ها، تنوع بالای کسب‌وکارهای شرکت‌کننده است. شرکت‌های بزرگ و مشهور در حوزه‌های مختلف ماند صنعت، اکوسیستم استارتاپی، دانش‌بنیان، درمانی و سایر حوزه‌های کسب‌وکاری در این نمایشگاه حضور دارند.

این نمایشگاه علاوه بر اینکه می‌تواند فرصت مناسبی برای ارتباط‌گرفتن کارفرما و کارجو باشد، می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا برند کارفرمایی خود را تقویت کرده و آن را به بازار معرفی کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • ArminAam
    ArminAam | ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

    دیجیاتو محتوای بهتری از خیلی جهات تولید میکنه به نسبت زومیت ، نمیدونم چرا قسمت کامنتهاش مثل زومیت فعال نیست،

مطالب پیشنهادی