ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مدیرعامل جدید تخفیفان: با توسعه کسب‌وکار، به نیازهای بیشتری از جامعه پاسخ می‌دهیم

تخفیفان با عبور از حوزه سرگرمی، در پی پاسخ به نیازهای بیشتری از سوی جامعه خواهد بود.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۷

«احسان جهانی» به‌عنوان مدیرعامل جدید تخفیفان و نت‌برگ کار خود را آغاز کرده است. او در گفتگویی با دیجیاتو اعلام کرد تخفیفان را پرپتانسیل می‌بیند؛ چرا که این کسب‌وکار با بنیه قوی موفق شد حتی دوران کرونا را پشت سر بگذارد. جهانی گفت این شرکت تحت مدیریت او دامنه فعالیت خود را گسترش خواهد داد و با عبور از حوزه سرگرمی، در پی پاسخ به نیازهای بیشتری از سوی جامعه خواهد بود.

احسان جهانی در گفت‌وگو با دیجیاتو درخصوص چشم‌انداز و آینده تخفیفان و نت‌برگ اعلام کرد: «در ادامه مسیر توسعه‌های بیشتری ازجمله توسعه‌های سازمانی و حوزه کسب‌وکار را ایجاد می‌کنیم. همچنین ظرفیت‌هایی را از سوی سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ فعال خواهیم کرد و عملاً وارد خدماتی می‌شویم که دیگر تخفیفان فقط نقش یک کسب‌وکار تفریحی و سرگرمی را بازی نکند. به کلام ساده‌تر، خودمان را با نیازهای بیشتری که عموم جامعه دارند، درگیر می‌کنیم. ما عملاً هم در فضای آنلاین و هم آفلاین حضور داریم و با محدودیت خاصی در این زمینه روبه‌رو نیستیم. قصد داریم توسعه‌های مناسبی هم در حوزه شبکه پذیرندگی و وندورهایمان داشته باشیم.»

او همچنین گفت تخفیفان با تعداد کاربرانی که دارد، می‌تواند در حوزه B2B و همکاری‌های سازمانی ظرفیت‌های بالایی داشته باشد.

جهانی درخصوص شورای رقابت که حدود ۴ سال پس از ادغام، رأی به تفکیک تخفیفان و نت‌برگ داده است نیز گفت این موضوع درحال پیگیری است و اساساً مشخص نیست چرا شورای رقابت پس از سال‌ها باید چنین نتیجه‌ای بگیرد. مدیرعامل جدید تخفیفان و نت‌برگ حل این مسئله را نیز یکی از اولویت‌های خود اعلام کرد.

مدیرعامل جدید تخفیفان درحالی کار خود را آغاز کرده است که «نازنین دانشور»، هم‌بنیان‌گذار تخفیفان، امروز در توییتی تلویحاً از مهاجرت خود گفته است. جهانی در پاسخ به سؤال دیجیاتو اعلام کرد با تغییر مدیرعامل، هیچ جابه‌جایی در بحث سهامداری رخ نداده و سهام شرکت به مجموعه جدیدی منتقل نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • molavy
    molavy | ۹ تیر ۱۴۰۲

    سهامش رو لازم داره باد سودس پولش بره آلمان بچرخه، خیلی کار کرده الان موقع تفریحه. کم خورده

مطالب پیشنهادی