ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

وب و اینترنت

چگونه برای دیگران شارژ رایتل بخریم؟

اگر قصد خرید شارژ رایتل برای دیگران را دارید به سه طریق مختلف می‌توانید این کار را انجام دهید.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۳:۲۰

اگر قصد خرید یا انتقال شارژ رایتل برای دیگران را دارید به سه طریق مختلف می‌توانید این کار را انجام دهید. استفاده از فروشگاه اپراتور سوم، مراجعه به وبسایت رسمی بانک‌ها یا استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت این امکان را برای شما فراهم می‌سازند. برای آموزش شارژ رایتل برای دیگران و یادگیری نحوه خرید شارژ رایتل برای دیگران، با ما همراه شوید.

خرید اعتبار از فروشگاه رایتل

برای افزایش موجودی حساب سیم‌کارت مشترکین اعتباری رایتل می‌توانید به فروشگاه این اپراتور مراجعه کنید. در این صفحه بایستی شماره تلفن همراهی که قصد دارید برای آن شارژ بخرید را وارد کنید. سپس مبلغ را درج کنید و از میان درگاه‌های پرداخت پیشنهاد شده، یکی را انتخاب کنید. در نهایت کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

خرید شارژ رایتل برای دیگران

در صفحه جدید بایستی اطلاعات درج شده را بررسی کنید و در صورت اطمینان حاصل پیدا کردن از صحت اطلاعات، آن را تأیید کرده و به صفحه پرداخت منتقل می‌شوید.

فروشگاه رایتل

در نهایت همانند سایر خریدهای الکترونیکی، می‌توانید برای مشترک مورد نظر خود اعتبار رایتل بخرید.

آموزش شارژ رایتل از طریق بانک‌ها

شما با مراجعه به وبسایت یکی از بانک‌های کشور به طور مثال بانک ملی می‌توانید اعتبار رایتلی برای مشترک مورد نظر خود خریداری کنید. با توجه به تنوع بانک‌های کشور، در ادامه با روش خرید شارژ از بانک ملی آشنا می‌شویم. پس از ورود به سایت بانک ملی، از بخش خدمات الکترونیک در وسط صفحه، گزینه «خرید شارژ تلفن همراه» را انتخاب کنید. حال در صفحه جدید بایستی روی گزینه شارژ رایتل بزنید.

پس از انتقال به صفحه شارژ بانک ملی باید نوع شارژ را انتخاب کنید. انتخاب شارژ مستقیم بهترین گزینه است چرا که به راحتی می‌توانید اعتبار مشترک مورد نظر خود را افزایش دهید. سپس باید شماره موبایل فرد را وارد کرده و از میان رقم‌های نمایش داده شده، میزان اعتباری که می‌خواهید خریداری کنید را مشخص کنید.

در نهایت با کلیک روی ادامه به صفحه پرداخت بانک منتقل می‌شوید.

خرید اعتبار با اپلیکیشن‌های پرداخت

برای شارژ رایتل دیگران می‌توانید از اپلیکیشن‌های پرداخت مثل آپ استفاده کنید. پس از ورود به اپ از بالای صفحه گزینه «خرید شارژ» را بزنید. در صفحه جدید بایستی شماره تلفن همراهی که می‌خواهید اعتبار برای او بخرید را وارد کنید. سپس روی «استعلام محصولات» بزنید.

حال یا از نوار کشویی میزان مبلغ اعتبار را انتخاب کنید یا شارژ مد نظر را وارد و روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. در نهایت به صفحه پرداخت منتقل می‌شوید که می‌توانید فرایند خرید شارژ رایتل برای دیگران را نهایی کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب با آموزش شارژ رایتل برای دیگران سعی کردیم تا روش‌های مختلف را به شما معرفی کنیم تا بی دردسر بتوانید دوست رایتلی خود را شارژ کنید.

سؤالات متداول کاربران

آیا امکان خرید کد شارژ رایتل وجود دارد؟

بله شما می‌توانید از فروشگاه رایتل، آپ یا بانک ملی به جای شارژ مستقیم، کد شارژ را خریداری کنید و برای فرد مورد نظر بفرستید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی