همه چیز درباره آیفون 13

Nimkat

دیگر دورانی که برای یادگیری دروس، مجبور به رفتن به مدرسه و مچاله شدن پشت نیمکت های غیراستانداردش بودیم به سرآمده؛ این روزها با داشتن یک تلفن هوشمند، حالا کلاس های درس هستند که به موبایل های ما می آیند و مباحث مختلف را به ما آموزش می دهند. نیمکت، اپلیکیشنی برای آموزش مجازی به دانش آموزان مقطع دبیرستان و کنکوری هاست.

با ورود به محیط زیبا و گرافیکی نیمکت، تعداد قابل توجهی ویدئوی آموزشی از دروس مختلف برای پایه های اول، دوم و سوم دبیرستان را مشاهده خواهید کرد. بنابراین اگر دانش آموز دبیرستانی هستید یا برای کنکور می خوانید، مطمئن باشید که مبحث مورد نیازتان را در نیمکت خواهید یافت.

ویدئوها بسته به نوع مطلب درسی، چه شیمی و چه فیزیک در دسته بندی های منظمی قرار گرفته اند. به طور مثال با ورود به منوی شیمی اول دبیرستان، کلیه سرفصل های درس را مشاهده کرده و با یک اشاره به ویدئوی بخش مورد نظرتان وارد خواهید شد. همچنین در بخش “نیمکت من” قادرید ویدئوهای مورد علاقه تان را برای دسترسی آسان تر جمع آوری کنید.

ویدئوها را می توانید به صورت آنلاین تماشا کرده، یا اینکه با دانلود و ذخیره سازی در اپلیکیشن سر فرصت به بررسی آنها بپردازید. خوشبختانه ویدئوهای نیمکت با وجود زمان طولانی، کم حجم اند و با سرعت های پایین اینترنت هم مشکلی در مشاهده آنها نخواهید داشت.

Nimkat 1

کلیه این دروس توسط دبیران مجرب کشور همراه با صدایشان روی یک تخته سیاه مجازی تدریس می شود. بنابراین با دیدن ویدئوها تجربه ای همانند نشستن در سر کلاس را خواهید داشت، با این تفاوت که این بار شمائید که زمان کلاس را تعیین می کنید.

نیمکت اپلیکیشنی رو به گسترش است، بنابراین اگر احساس می کنید که توانایی ساخت ویدئوهای آموزشی را دارید کافیست تا به وبسایت نیمکت مراجعه کرده و با ثبت ویدئوهای خود، در تکامل آن سهیم باشید.

اگر تا به حال آموزش الکترونیکی را امتحان نکرده اید، مطمئنا کار با اپلیکیشن نیمکت شروع خوبی برایتان خواهد بود. این اپلیکیشن آموزشی را می توانید با حجمی حدود ۴ مگابایت به رایگان در گجت های اندرویدی خود داشته باشید.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato