ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر ایلان ماسک
نرم افزار و اپلیکیشن

ایلان ماسک: توییتر روی قابلیت انتشار مقاله و کتاب کار می‌کند

کاربران ظاهراً با استفاده از این قابلیت جدید می‌توانند مقاله‌های بسیار طولانی و حتی کتاب منتشر کنند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۸ تیر ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰

«ایلان ماسک»، مالک توییتر، در پاسخ به یکی از کاربران که پرسیده بود این شبکه اجتماعی روی چه ابزارهای جدیدی کار می‌کند، پاسخ داده است که توییتر روی ویژگی جدیدی کار می‌کند که به کاربران امکان انتشار مقاله را در این پلتفرم می‌دهد. کاربران ظاهراً با استفاده از این قابلیت جدید می‌توانند مقاله‌های بسیار طولانی و حتی کتاب منتشر کنند.

درواقع این ویژگی راهکارهایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند روی پلتفرم به‌راحتی بنویسند. با این رویکرد، ایلان ماسک ظاهراً قصد دارد شبکه اجتماعی تحت مالکیت خود را از ارتقا دهد.

مشترکان توییتر بلو می‌توانند توییت‌های 1000 کاراکتری منتشر کنند که تعداد کاراکتر بسیار بالاتری نسبت به توییت‌های کاربران عادی با محدودیت 280 کاراکتر محسوب می‌شود. به‌نظر می‌رسد با در دسترس قرارگرفتن قابلیت جدید انتشار مقاله، کاربران توییتر بتوانند توییت‌های طولانی‌تری را نیز منتشر کنند.

قابلیت جدید توییتر برای انتشار مقاله و کتاب در راه است

یکی از کاربران توییتر با انتشار توییتی، از ایلان ماسک در مورد توسعه ابزارهای جدید این پلتفرم سؤال کرده بود. ایلان ماسک در پاسخ به این کاربر گفت توییتر روی ویژگی جدیدی کار می‌کند که به موجب آن، کاربران می‌توانند مقاله‌های طولانی و حتی کتاب منتشر کنند.

ایلان ماسک هیچ اشاره‌ای به زمان احتمالی رونمایی از ویژگی جدید نکرده، اما با توجه به سابقه این پلتفرم، احتمالاً یک روز بدون هیچ سر‌وصدایی ممکن است خبر انتشار این ویژ‌گی منتشر شود و ایلان ماسک کاربران را با ویژگی جدید غافلگیر کند.

باید دید توییتر چه برنامه زمانی را برای این قابلیت در پیش گرفته است و این ویژگی با چه محدودیت‌ها و امکاناتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. بعد از آنکه اینستاگرام تردز معرفی شد، بی‌شک توییتر نیز راهکارهای متفاوتی را در پیش می‌گیرد تا از گوی رقابت خارج نشود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی