ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

معرفی مگابانک؛ فراتر از یک اپلیکیشن بانکی [تماشا کنید]

اکثر بانک‌ها برای انجام کارهای بانکی، اپلیکیشن مخصوص به خودشان را دارند و این اپلیکیشن‌ها تنها برای کارهای بانکی کاربرد دارند. در این میان بانک

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۲ مهر ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

اکثر بانک‌ها برای انجام کارهای بانکی، اپلیکیشن مخصوص به خودشان را دارند و این اپلیکیشن‌ها تنها برای کارهای بانکی به‌کار می‌روند در این میان، بانک ملت مسیر متفاوتی را در پیش گرفته و با مگابانک، یک اپلیکیشن بانکی با ویژگی‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی را برای کاربران عرضه کرده است. در ویدیوی زیر شما را به‌طور کامل با مگابانک، نحوه استفاده از آن و ویژگی‌های کاربردی‌اش آشنا می‌کنیم.

معرفی مگابانک ملت

مگابانک همان بانک پلاس با برندی جدید است که در کنار طراحی جدید، از چندین ویژگی تازه و کاربردی هم بهره می‌برد. درحقیقت با این ری‌برند، مگابانک می‌تواند حکم یک پیام‌رسان هم داشته باشد که از تماس‌های صوتی و تصویری پشتیبانی می‌کند.

کاربران با مگابانک ملت می‌توانند کارهای مختلفی انجام دهند؛ از کارهای عادی مانند خرید شارژ و پرداخت قبوض گرفته تا افتتاح غیرحضوری حساب، سفارش غیرحضوری کارت و امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری. سه مورد آخر، ویژگی‌های جدید مگابانک محسوب می‌شوند که می‌توانند بسیار کاربردی باشند.

بانک ملت می‌خواهد مگابانک را تا حدی گسترش و توسعه دهد که کاربران بتوانند تمام کارهای بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری انجام دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی