ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پرنده توییتر ایکس
نرم افزار و اپلیکیشن

لوگوی توییتر رسماً از نماد پرنده به حرف ایکس (X) تغییر کرد

روند خداحافظی با پرنده معروف توییتر آغاز شد و حالا با یک حرف X طرف هستیم.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۸

همان‌طور که ایلان ماسک دیروز اعلام کرده بود، پرنده آبی معروف از لوگوی توییتر کنار رفت و جای خود را به حرف ایکس داد. حالا حتی نام اکانت رسمی توییتر هم به X تبدیل شده است و به‌نظر می‌رسد که در آینده دیگر اثری از نام قبلی این شبکه اجتماعی باقی نخواهد ماند.

ایلان ماسک دیروز گفته بود که برند توییتر به‌زودی تغییر می‌کند و به‌تدریج باید با همه پرنده‌ها خداحافظی کنیم. حالا لوگوی جدید این شبکه اجتماعی ابتدا روی اکانت خود ایلان ماسک و درنهایت روی اکانت رسمی توییتر قرار گرفته است تا روند خداحافظی با پرنده آبی رسماً آغاز شود.

حرف ایکس به لوگوی جدید توییتر تبدیل شد

درحال‌حاضر افزون بر لوگوی X که روی تصویر پروفایل صفحه توییتر دیده می‌شود، نام این اکانت هم به X تغییر کرده و اکانت‌های زیرمجموعه سازمان توییتر هم به‌جای لوگوی پرنده آبی، با لوگوی X دیده می‌شوند. البته هندل یا نام کاربری این اکانت همچنان Twitter باقی مانده است.

به گفته ایلان ماسک، لوگوی جدید X درحال‌حاضر (یعنی امشب به وقت محلی آمریکا) روی ساختمان مرکزی این شرکت در سان‌فرانسیسکو هم به نمایش درآمده است و در تصویر آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ایلان ماسک دیروز اعلام کرده بود که در برند جدید این شبکه اجتماعی هر توییت معادل یک ایکس خواهد بود و برای ری‌توییت‌ها هم باید ایده‌ای جدید در نظر گرفته شود. درمجموع به‌نظر می‌رسد که مالک توییتر هنوز به همه جوانب این برنامه جامع برای ری‌برند توییتر فکر نکرده است، چون حتی خود او هم در ارائه پاسخ به برخی کاربران درباره نام ویژگی‌های قدیمی توییتر مثل اشتراک توییتر بلو در دوره جدید این پلتفرم ناتوان بوده است.

نظر شما درباره تغییر برند و لوگوی توییتر به ایکس (X) چیست؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • Mohamad Hashemi
  Mohamad Hashemi | ۲ مرداد ۱۴۰۲

  افتضاح به بار اومده، بزودی خوشبحال متا میشه

  • molavy
   molavy | ۳ مرداد ۱۴۰۲

   از اول که اومد، یک پاشو گذاشت اینور،یک پاشو گذاشت اونور، و الان با این کار رسما ...

مطالب پیشنهادی