ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایکس
نرم افزار و اپلیکیشن

ایکس به Spaces قابلیت پخش ویدیو زنده اضافه کرد [تماشا کنید]

البته فقط میزبان یک اسپیس می‌تواند این کار را انجام دهد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

سرویس گفتگوی صوتی شبکه اجتماعی ایکس که Spaces نام دارد، اکنون به امکان پخش ویدیو زنده نیز مجهز شده است، اما فقط میزبان می‌تواند این کار را انجام دهد.

همانطور که The Verge در گزارش خود توضیح می‌دهد، حساب DogeDesigner در ایکس ویدیویی از نحوه استفاده از این ویژگی به اشتراک گذشته است. طبق این ویدیو، کاربران هنگام ساخت یک اسپیس جدید می‌توانند این گزینه را فعال کنند و سپس با دوربین‌های جلو یا عقب گوشی خود و در جهت عمودی یا افقی پخش مستقیم داشته باشند.

ورج توضیح می‌دهد که این قابلیت هنوز برای کاربران اندرویدی در دسترس قرار نگرفته است، اما کاربران iOS می‌توانند این کار را انجام دهند.

نحوه برگزاری پخش زنده در اسپیس ایکس

ایکس در حال حاضر قابلیت دیگری نیز دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیو زنده خود را پخش کنند، اما این گزینه به‌اندازه یک Space تعاملی نیست. در واقع در اسپیس، شرکت‌کنندگان می‌توانند با یکدیگر صحبت کنند یا میزبان مشترک یک جلسه شوند، حتی اگر امکان پخش ویدیو زنده فقط برای میزبان فراهم شده است.

براساس پست‌هایی که توسط برخی از کاربران ایکس منتشر شده است، این شرکت ظاهرا برای ارائه بدون‌نقص ویژگی جدید خود چندین باگ و مشکلات دیگر را برطرف کرده است. در واقع فعال‌کردن ویدیو ظاهرا باعث ایجاد تاخیر بسیار طولانی در جلسات اسپیس می‌شود و پخش زنده در حالت افقی نیز مدیریت اسپیس را غیرممکن می‌‌کرده است، زیرا ویدیو تمام صفحه را اشغال می‌کند. همچنین کاربرانی که روی دسکتاپ از ایکس استفاده می‌کنند، هنوز امکان تماشای ویدیوها را ندارند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی