ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایکس
نرم افزار و اپلیکیشن

ایکس روی ویژگی‌های استریم بازی و خرید آنلاین کار می‌کند

قابلیت استریم بازی‌ها برای مشترکین پولی ارائه شده است و ماسک اخیراً یک استریم 54 دقیقه‌ای از بازی Diablo IV را به نمایش گذاشت.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۱ مهر ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۰

ایلان ماسک همیشه در‌نظر داشته است که ایکس را به «اپلیکیشن همه‌چیز» تبدیل کند و حالا در گزارش‌های جدیدی گفته شده که این شرکت درحال کار روی قابلیت استریم بازی‌های ویدیویی و خرید آنلاین است. این شرکت که قبلاً با نام توییتر شناخته می‌شد، هم‌اکنون با مشترکین سرویس پریمیوم خود درحال آزمایش قابلیت شبیه به Twitch استریم بازی‌هاست.

ماسک به‌تازگی این قابلیت را در یک استریم 54 دقیقه‌ای از بازی Diablo IV به نمایش گذاشت. او سپس تأیید کرد که این شرکت در‌حال آزمایش قابلیت استریم بازی است. پس از آن نیز یکی از مهندسان ایکس با نام «مارک کالمن»، ویدیویی را به نمایش گذاشت که در آن به مشترکین سرویس Premium توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانند بازی‌ها را استریم کنند.

به‌نظر می‌رسد که سایر کاربران در طول استریم بازی‌ها می‌توانند نظرات خود را نیز ثبت کنند، اما درحال‌حاضر ویژگی‌های مهم پلتفرم‌های دیگر توسط آن پشتیبانی نمی‌شود.

ویژگی خرید آنلاین در ایکس

علاوه‌براین، ایکس همچنین با همکاری «پاریس هیلتون»، بازیگر آمریکایی، اعلام کرد که درحال آزمایش قابلیت خرید آنلاین است. براساس گزارش نشریه ورایتی از این موضوع، ایکس با هیلتون قراردادی را به ثبت رسانده که به موجب آن، این هنرپیشه چهار محتوای ویدیویی ایجاد خواهد کرد که شامل ویژگی خرید آنلاین می‌شوند.

هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که زیرساخت‌های ایکس می‌تواند با ویژگی‌های جدیدی که در این گزارش‌ها به آن‌ها اشاره شده است، سازگاری داشته باشد یا خیر. این شرکت در طول سال گذشته بسیاری از مهندسین خود را اخراج کرده و تاکنون با قابلیت‌های استریم صوتی و ویدیویی خود مشکلاتی داشته است. به عنوان مثال، زمانی که «ران دیسانتیس»، فرماندار فلوریدا، در ماه می گذشته با حضور در یک اسپیس تلاش داشت تا نامزدی خود برای ریاست‌جمهوری را اعلام کند، اتاق گفت‌وگو مربوط به آن بارها و بارها از کار افتاد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی