آیا محصولی جدید از سامسونگ در راه است؟

سامسونگ قصد دارد امروز کنفرانسی را در شهر سانفرانسیسکو برگزار کند و آنطور که دعوتنامه ها حکایت دارند، سوژه اصلی این مراسم بحث های مربوط به سلامت است.

در شرایطی که هنوز جزییات بیشتری از این کنفرانس به بیرون درز نکرده، Wall Street Journal گزارش داده است که کره ای ها مشغول کار بر روی یک ساعت هوشمند جدید هستند. در حالی که سامسونگ در خانواده پوشیدنی های خود هم اکنون محصولاتی همچون Galaxy fit ، Galaxy Gear 2 و Galaxt Neo را دارا است، ساعت جدید قرار است تا عملکردی مستقل داشته باشد و خود به تنها بتواند تماس برقرار کند، ایمیل بفرستد و حتی با دوربین خود سوژه ها را شکار نماید.

علاوه بر ساعت هوشمند، بحث بر سر هدست واقعیت مجازی سامسونگ نیز بسیار داغ است. همانطور که قبلا نیز در دیجیاتو گزارش داده بودیم، سامسونگ قصد دارد برای رقابت با فیسبوک و آکلیس ریفت، محصولی جدید را به خانواده گلکسی اضافه کند که قیمتی بسیار رقابتی دارد و می تواند به سرعت در میان کاربران سامسونگ فراگیر شود.

در کنار این پیش بینی های جسورانه، برخی از خبرنگاران نیز معتقدند که این کنفرانس تنها برای معرفی شرکت های همکار جدید سامسونگ در حوزه سلامت است و ممکن است در طول آن تکنولوژی ها، الگوریتم ها و سنسور های جدید برای استفاده در آینده معرفی شود.

سامسونگ در صورتی که در این کنفرانس محصولی جدید را معرفی کند، استقبال خوبی از اپل و مراسم WWDC به عمل آورده است. پیش بینی می شود اپل در کنفرانس هفته آینده خود، از اپلیکیشن هایی جدید در حوزه سلامت پرده برداری نماید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟