آیواچ در دو مدل "ورزشکار" و "دیزاینر" با قابلیت های آیپاد در حال تست است؟

آیواچ در دو مدل

آیواچ در دو مدل "ورزشکار" و "دیزاینر" با قابلیت های آیپاد در حال تست است؟

تا امروز هر آنچه درباره آیواچ شنیده ایم بیشتر مربوط به مشخصات فنی بوده و کمی هر درباره دیزاین آن، از جمله احتمال وجود چند مدل با ظاهر متفاوت به گوش رسیده. اما خبر اختصاصی جدیدی که pocketnow منتشر کرده، ارزش دوباره پرداختن به این گجت را دارد.

شایعات به مراسم رونمایی در مهر یا آبان اشاره دارند و تا اینجا می دانیم که آیواچ در حال تست توسط ورزشکاران حرفه ای مثل بسکتبالیست مشهور، کوبی برایانت است. ضمنا شنیده ایم که آیواچ دو مدل خواهد داشت، مدل هایی که تا الآن تصور بر مردانه و زنانه بودن شان بود.

حالا یک منبع نزدیک به اپل برای pocketnow تایید کرده که اپل ۲ مدل آیواچ را در دست تست دارد ولی اشاره ای به مدل های مردانه و زنانه ندارد. گویا دیزاین این دو مدل بسیار با هم فرق دارد:

  • ورزشکار: یکی از این دو مدل آیواچ "ورزشکاری" است که ظاهری مستطیلی دارد و بند دور دستش لاستیکی است. این مدل به تازگی توسط کوبی برایانت در کمپ اپل تست شده و نکته جالب این است که ظاهرش از ساعت های سنتی موجود در بازار متفاوت نیست.
  • دیزاینر: همچنین یک مدل "دیزاینر" آیواچ هم در دست بررسی است که ظاهری دایره ای و ساختاری فلزی (احتمالا استیل ضد زنگ) دارد. گویا این مدل توسط داستین براون و بوبا واتسون در حال تست است و ظاهرش هم مثل مدل قبلی با ساعت های فرمال فرقی ندارد.
  • مشترک: منبع ناشناس این قصه می گوید که هر دو مدل دارای «نمایشگر لمسی هستند و در برابر نفوذ آب مقاوم.» و در ضمن، دارای سنسورهایی برای تشخیص «فشار خون، ضربان قلب، دمای بدن، دمای محیط، فشار هوا، قطب نما، و سطح اکسیژن خون» خواهند بود.
  • جدید: نکته آخر نیز این است که گویا اپل قصد دارد آیواچ را به جایگزینی برای آیپاد تبدیل کند تا کاربرانی که علاقه زیادی به گوش کردن موسیقی دارند، خیلی راحت بتوانند بدون نیاز به حمل جداگانه آیفون یا آیپاد، به موسیقی گوش کنند.

کم کم جنس شایعات دارد واقعی تر می شود و قطعات پازل کنار هم قرار می گیرند. نظر شما درباره این اطلاعات جدید چیست؟

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل