مایکروسافت به دنبال ساخت هیلوهای بیشتر است

پس از معرفی هیلو ۵: گاردینز و هیلو: مسترچیف کالکشن، نوبت به آن رسیده که تیم های کوچک دیگری درون استودیوهای مایکروسافت شکل بگیرند و عناوین جدیدی در این دنیای عظیم خلق کنند.

شایعات حاکی از آن هستند که تیم سومی درون استودیو ۳۴۳ قرار است شکل بگیرد و روی عناوین کوچک تر سری هیلو کار کند. از طرفی استودیوهای دیگر مایکروسافت هم نامزد هستند که کار خود را روی بازی های کوچک تر سری شروع کنند که البته با نظارت نهایی ۳۴۳ همراه خواهد بود.

مایکروسافت به دنبال یک تهیه کننده با سابقه می گردد تا پروژه های جدیدی را در قالب دنیای هیلو به وی بسپارد و این شخص قرار است در استودیو ۳۴۳ استخدام شود. پیام مایکروسافت به شرح زیر است:

"۳۴۳Industries به دنبال یک تهیه کننده ارشد می گردد تا پروژه جدیدش در دنیای هیلو را توسعه دهد. این شانس شما است که روی یکی از هیجان انگیزترین و خلاقانه ترین IP های این صنعت با تیم خلاقی در ۳۴۳ کنید."

البته با توجه به اینکه مایکروسافت در این تبلیغ از لفظ "تهیه کننده ارشد" استفاده کرده، احتمالا به این معنا نیست که پروژه جدید ۳۴۳ چندان کوچک باشد. فراموش نکنید که مایکروسافت قول داده ویندوز را زنده کند و در تابستان اخبار بیشتری پیرامون آن منتشر خواهد کرد.

نظر شما در مورد این شوتر کنسولی چیست؟ از نسخه های جدیدتر با سبک های متفاوت استقبال می کنید یا ترجیح می دهید این بازی در همان سبک شوتر اول شخص کنسولی باقی بماند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟